reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziewczyny, wczoraj od lekarza rodzinnego dostałam skierowanie do poradni leczenia niepłodności. W sumie staramy się od września (od lipca bez zabezpieczenia) i zastanawiam się czy to nie za szybko. Generalnie praktycznie wszystkie podstawowe wyniki mam w normie tyle że cykl rozregulowany, w tym nie miałam owulacji. Miesiąc temu i dwa miesiące temu owu była. Nie wiem co robić. Co byście zrobiły na moim miejscu? Odrazu poradnia czy może poczekać jeszcze dwa/trzy miesiące, zrobić monitoring cyklu i obserwować? Jestem przerażona szczerze mówiąc, a podejrzewam że wszystkie problemy są u mnie spowodowane stresem w pracy. Już jest okej ale miałam ciężkie pół roku i podejrzewam że to wpłynęło na moje problemy.
Super że skierował ! Zawsze lepiej wcześniej niż później, zaszkodzić nie zaszkodzi a będziecie mieć kupę wiedzy i badań.

Stres ma znikomy wpływ na zajscie w ciąże i samą ciąże - płodność w krajach gdzie ludziom bomby wybuchają codziennie nad głową się nie zmienia.
 
reklama
U mnie krwawienie ustało. Całkowicie. Nie ma zupełnie nic, piersi dalej mnie bolą. Nie smakują mi chipsy paprykowe a mogłam je jeść całymi paczkami, dziś mi mąż kupił i ciul. Jutro pojade na betę rano, ale standardowo na nic się nie nastawiam. Podcięło mi skrzydła, podbrzusze lekko kłuje. Zobaczymy
Takie krwawienia „okresowe” ale dużo krótsze / słabsze od okresu są bardzo częste. Nie martw się na zapas, trzymam kciuki za betę !
 
Cześć dziewczyny, przeczytałam w kilka dni 800 stron wątku i w końcu chciałabym dołączyć :) Mam 28 lat, mój mąż 44 i zawsze byłam nastawiona na dziecko grubo po 30, jednak w końcu stwierdziliśmy, ze to już czas :) Od ponad roku stosowaliśmy ‚kalendarzyk’ z 6 albo 7 dniowym wstrzymaniem się w dni płodne i żadna niespodzianka się nam nie przydarzyła i szczerze trochę zaczęłam się martwić czy wszystko z nami ok. Oboje nie jesteśmy już młodzi, a poza tym wiele różnych innych czynników może nam kłaść kłody pod nogi.
Dopiero zakupiłam testy owu wiec od następnego cyklu będę wszystko monitorować, ale mam mały problem. I nie wiem czy to od naczytania się wiadomości tutaj czy od czego to się dzieje😂, ale dzisiaj naprawdę mam nietypowe bóle.
Mam 24, 25 lub 26 dniowy cykl, w 8 dniu jajnik zaczął mnie pobolewac typowo na owulacje. Kochaliśmy się z mężem dzien przed tym, w tym samym dniu 2 razy i dzien po. Dziś jest 14 dzień cyklu, a od wczoraj wieczora tak mnie boli jajnik lewy i podbrzusze, ze nie pamietam takiej sytuacji. I to praktycznie cały czas. Raz w życiu 8 lat temu miałam infekcje po antybiotykach, ale to wtedy objawiało się specyficzna wydzieliną, a teraz nic. U gina byłam miesiąc temu, na usg wszystko w porządku, żadnych torbieli, nie mam pcos. Kurde czy to jakaś druga owulacja, ale żeby taka mocna No ja już sama nie wiem :(

Jezu, ale pierdyknęlam poemat 😅
To może na razie bez stresu próbuj bez testów owu.
U mnie krwawienie ustało. Całkowicie. Nie ma zupełnie nic, piersi dalej mnie bolą. Nie smakują mi chipsy paprykowe a mogłam je jeść całymi paczkami, dziś mi mąż kupił i ciul. Jutro pojade na betę rano, ale standardowo na nic się nie nastawiam. Podcięło mi skrzydła, podbrzusze lekko kłuje. Zobaczymy
Trzymam kciuki



Dziewczyny wszystkie które zwatplislyscie, patrzcie na moje wpisy wcześniej te czułam że się nie udało... I co? Jednak coś tam się kluje :) test z dziś rana podsylam. Nie wiem czy ciemniejszy niż wcześniej. Mam nadzieję że wszystko ok.
 

Załączniki

  • 16419731356411517635522952331477.jpg
    16419731356411517635522952331477.jpg
    328,4 KB · Wyświetleń: 70
To może na razie bez stresu próbuj bez testów owu.

Trzymam kciuki



Dziewczyny wszystkie które zwatplislyscie, patrzcie na moje wpisy wcześniej te czułam że się nie udało... I co? Jednak coś tam się kluje :) test z dziś rana podsylam. Nie wiem czy ciemniejszy niż wcześniej. Mam nadzieję że wszystko ok.
Trzymam kciuki !
 
Trzymamy kciuki za dwie kreski 🤰 :

@julq 04.01 ❌
@Estuś 08.01 ✅
@pannadarianna 10.01 ✅
@Suoal 12.01 ✅
@Madame83 12.01 ✅
@MamaR 12.01 ✅
@@nxious 12.01
@c_or_nelia 13.01
@klaudioszek 14.01
@Nantes 20.01
@Bibi89 21.01
@Weronik@29 25.01
@Paulusman 26.01
@Natalia91 26.01
@Aewea 27.01
@MoniaJ2424 27.01
@Blondi_87 28.01
@AnnEmPe 31.01
@QueenK 02.02
@Lebkuchen_mum 06.02

Jeżeli chcesz się dopisać, pisz! :)

Może wpisać listę testujących w opisie wątku, czy jak to się nazywa :) tak jak to się robi z datami porodów na grupach juz ciężarnych kobiet? Wtedy nam to nie ucieknie. Co Wy na to? Da się tak? Jie znam sie kompletnie
 
Może wpisać listę testujących w opisie wątku, czy jak to się nazywa :) tak jak to się robi z datami porodów na grupach juz ciężarnych kobiet? Wtedy nam to nie ucieknie. Co Wy na to? Da się tak? Jie znam sie kompletnie
Tylko ze to się zmienia jak widać 🤞🤞
Ja raczej myslalam zeby zamiast wpisywać komuś ❌️ to poczekać do daty @ bez znaczka i potem przepisac na koniec listy z nową datą, w ten sposób unikniemy tego okropnego ❌
 
reklama
Dziewczyny ! Potrzebuje Waszej nieocenionej pomocy ! Jak juz pisalam Istanbul dostalam od lekarza lamette I clo i mam brać jeden cykl to a później jednej to drugie. Kazał zacząć od lametty i tak tez zrobiłam. Wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę (7dc) ale naczytałam się w internetach, ze ten lek moze powodować jakieś wady płodu czy wady rozwojowe! Wiecie coś na ten temat ?
 
Do góry