reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Wiesz co może zależy od rozmiarówki bo ja nie mam jakiś wielkich piersi - ale u profesjonalnej brafiterki miałam w czasie karmienia nawet 70G 😂

Tu np szlam na wesele do znajomych w 8 miesiącu :p w sumie cycki faktycznie większe niż brzuch
Jaki malutki brzuszek jak na 8 miesiąc 🙈🙈
 
reklama
Jaki malutki brzuszek jak na 8 miesiąc 🙈🙈
Noooo w gratisie do mikrobrzucha i sporego dziecka w środku, dostałam taki ucisk na żyłę główną że regularnie odcinało mi dopływ krwi do serca, mdlałam, musiałam mieć cc na pochylonym o 30 stopni stole itp. 🙈 Ostatni miesiąc ciąży to była masakra - leżałam na lewym boczku albo odpływałam.
Paradoksalnie mogło to uratować mi dziecko - okazało się że miałam przyczep błoniasty i pęknięcie wód mogłoby być niebezpieczne.
A tak miałam przymusowy leżący tryb życia z innego powodu.
 
Noooo w gratisie do mikrobrzucha i sporego dziecka w środku, dostałam taki ucisk na żyłę główną że regularnie odcinało mi dopływ krwi do serca, mdlałam, musiałam mieć cc na pochylonym o 30 stopni stole itp. 🙈 Ostatni miesiąc ciąży to była masakra - leżałam na lewym boczku albo odpływałam.
Paradoksalnie mogło to uratować mi dziecko - okazało się że miałam przyczep błoniasty i pęknięcie wód mogłoby być niebezpieczne.
A tak miałam przymusowy leżący tryb życia z innego powodu.
Też musiałam leżeć niestety. W ostatnich 4 tygodniach to właściwie pół leżeć bo jak sie kładłam na płasko to mnie bezdechy brały. W ogóle oddychać nie mogłam tak mi mały uciskał
 
Ja podobnie, test, jest ciąża i poród. Jak pomyślę sobie, jak człowiek za młodu bezstresowo podchodził do tego wszystkiego... 😁 Nie to co teraz🤦‍♀️ wczoraj miałam jakiś dołek psychiczny, ale po rozmowie z mężem wyszłam na prostą i dziś już lepiej🙂 Sama byłam zdziwiona tym co się wczoraj że mną działo. Muszę sobie powtarzać, że trzeba myśleć pozytywnie, bo zamartwianie się nic mi nie pomoże, a może wręcz zaszkodzić.
Dziś testy ciemniejsze niż wczoraj, ból w macicy wczoraj ustał, plamienia też, beta i progesteron będą wieczorem wyniki. Chyba jakoś do mnie jeszcze nie dociera, że to się dzieje naprawdę.
 

Załączniki

  • IMG_20220110_070055.jpg
    IMG_20220110_070055.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 104
U mnie było mega spoko poza cukrzyca i zastrzykami do 30 tc, wtedy miałam mega krwotok i trafiłam do szpitala a tak to nawet w remoncie pomagałam itd ;) krwawienie nie ustalili skąd i wróciłam po paru dniach do domu bo z młodym było wszystko ok
 
reklama
Ja podobnie, test, jest ciąża i poród. Jak pomyślę sobie, jak człowiek za młodu bezstresowo podchodził do tego wszystkiego... 😁 Nie to co teraz🤦‍♀️ wczoraj miałam jakiś dołek psychiczny, ale po rozmowie z mężem wyszłam na prostą i dziś już lepiej🙂 Sama byłam zdziwiona tym co się wczoraj że mną działo. Muszę sobie powtarzać, że trzeba myśleć pozytywnie, bo zamartwianie się nic mi nie pomoże, a może wręcz zaszkodzić.
Dziś testy ciemniejsze niż wczoraj, ból w macicy wczoraj ustał, plamienia też, beta i progesteron będą wieczorem wyniki. Chyba jakoś do mnie jeszcze nie dociera, że to się dzieje naprawdę.
Jeju jak się cieszę ! Gratulacje !! 🥰
Ps. Aż jestem ciekawa naszych bet , bo idziemy łeb w łeb 😁✊
 
Do góry