reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
To co? Jutro tescik? 😁

Ooo robiłaś teścior ? :D

robiłam w ubiegły piątek sylwestrowy (23dc) bete i progesteon beta 0,1 a prog 12 więc się nie nastawiam tym bardziej, że mieliśmy jedną próbę tylko w dniu kiedy mi gin i testy przewidziały owulację, ale ja jej nie czułam tak jak zawsze więc cholera wie, czy była... jak do jutra nic się nie zacznie to chyba trzeba będzie zrobić tego testa jeszcze. Wolałabym już mieć @ i jutro jechać na badania i się zgłosić do mojego gina bo mieliśmy zacząć jakieś czarowanie a tu jak na złość się zapowiada jakieś przesunięcie :(
 
@Jula19 i jak? Byłaś już u tego nowego lekarza czy jesteś jeszcze przed wizyta? ☺️
Byłam i niezla szopka wyszla. Okazało się że jest tam dwóch o tym samym nazwisku i zapisali mnie nie do tego. Pan w recepcji źle mnie zrozumiał. I kolejna wizyta 27.01 dopiero. Żeby nie było że przyjechałam beż sensu zrobili mi na NFZ usg tarczycy żebym już miała na wizytę do endokrynologa. Tarczyca czysta taki plus tego wszystkiego.

Ale już dzwonilam do mojego gin co z tymi plamieniami i wizyta 13.01. Także kazał mi potraktować to jako miesiączke...nie wiem dziwne to bo nadal się nie rozkrecila...
 
Ostatnia edycja:
Ja mam zalecone zastrzyki z heparyny zaraz po pozywnym teście. Żadnych mutacji nie badalam ale miałam dwa razy już zakrzepice w krótkim czasie i gin stwierdził że nie ważne jakie wyjdą badania genetyczne to muszę brać zastrzyki więc szkoda mi kasy na te badania. Oprocz zastrzyków mam zalecony metylowany kwas foliowy 😃
U mnie cisza a jest 28dc , jak do piątku nie będzie @ to pójdę zbadać drugi raz ten progesteron.
 
reklama
Do góry