reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

U mnie dzis 9 dni po piku. Okres za 5 dni. Nie czuję się ani na @ ani na ciążę także... jedna wielka niewiadoma. Nawet nie mam się jakich objawów doszukiwać choćbym chciała 🤣 ten torbiel miesiac temu dał mi mocno popalić ale za to w tym miesiacu czuje sie swietniem 0 plamień po okresie, w dni płodne itp jak to w ostatnim cyklu. Jedynie w dniu pika około 30 minut po kłuciu jajnika miałam w śluzie kilka pasem krwi wiec typowo owulacyjny. Od tamtej pory nic. Ani bóli podbrzusza ani niczego 🙈 lepiej...nie ma się nad czym zastanawiać i dobierać sobie do głowy 😃 testuję w czwartek jak będzie 12 dni po piku.
Trzymam kciuki w czwartek !
 
reklama
U mnie dzis 9 dni po piku. Okres za 5 dni. Nie czuję się ani na @ ani na ciążę także... jedna wielka niewiadoma. Nawet nie mam się jakich objawów doszukiwać choćbym chciała 🤣 ten torbiel miesiac temu dał mi mocno popalić ale za to w tym miesiacu czuje sie swietniem 0 plamień po okresie, w dni płodne itp jak to w ostatnim cyklu. Jedynie w dniu pika około 30 minut po kłuciu jajnika miałam w śluzie kilka pasem krwi wiec typowo owulacyjny. Od tamtej pory nic. Ani bóli podbrzusza ani niczego 🙈 lepiej...nie ma się nad czym zastanawiać i dobierać sobie do głowy 😃 testuję w czwartek jak będzie 12 dni po piku.
Daj znaka co wyszło ;)
 
U mnie dziś powinien być dzień owulacji, 17dc. Test robię za 10 dni 13.01 bo mam wtedy dentystę. Tak to w ogóle bym nie robiła. Piersi lekko pobolewają, w zasadzie nie miałam bólu podbrzusza jakiegoś super mocnego, więc mnie to martwi znowu. I nie wiem czy badać progesteron za te 7/8 dni czy nie😣 nie chcę się nakręcać tym bardziej, że ten cykl całkowicie odpuściłam i nie myślałam wcale o dziecku
 
U mnie dziś powinien być dzień owulacji, 17dc. Test robię za 10 dni 13.01 bo mam wtedy dentystę. Tak to w ogóle bym nie robiła. Piersi lekko pobolewają, w zasadzie nie miałam bólu podbrzusza jakiegoś super mocnego, więc mnie to martwi znowu. I nie wiem czy badać progesteron za te 7/8 dni czy nie😣 nie chcę się nakręcać tym bardziej, że ten cykl całkowicie odpuściłam i nie myślałam wcale o dziecku
Ja miałam mieć owulacje ok Sylwestra a nadal jej nie było więc znowu mi cykl się wydłuży i nie wiem kiedy będzie o ile wogóle będzie...
 
U mnie wg aplikacji owulacja była 01.01, w 15dc i objawy też wskazywały na owulację ale starania były tylko 1 i 2.01, i tydzień wcześniej. Mój narzeczony jest bardzo weekendowy jeśli chodzi o igraszki :( w tyg ciężko go namówić... zobaczymy co z tego będzie :)
 
U mnie wg aplikacji owulacja była 01.01, w 15dc i objawy też wskazywały na owulację ale starania były tylko 1 i 2.01, i tydzień wcześniej. Mój narzeczony jest bardzo weekendowy jeśli chodzi o igraszki :( w tyg ciężko go namówić... zobaczymy co z tego będzie :)
U nas też nigdy szału nie ma bo partner ciągle w rozjazdach więc w sobotę działaliśmy i teraz dopiero pod koniec tygodnia wróci więc jeśli owulacja się przesunęła to raczej nic z tego nie będzie...
 
U mnie wg aplikacji owulacja była 01.01, w 15dc i objawy też wskazywały na owulację ale starania były tylko 1 i 2.01, i tydzień wcześniej. Mój narzeczony jest bardzo weekendowy jeśli chodzi o igraszki :( w tyg ciężko go namówić... zobaczymy co z tego będzie :)
To jak mój mąż 😂🙈tez taki weekendowy
 
reklama
Mam nietypowe pytanie. Nie wiem co zrobić. Zapisałam się na jutro na wizytę do ginekologa - endokrynologa, ale coś czuję że może jutro zawitać @. I nie wiem czy to dobry pomysł, żeby jutro iść? Z drugiej strony chciałabym też jak najszybciej skonsultować moje kiepskie wyniki insuliny....
 
Do góry