reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

ahaha nie kochana, jutro rano zrobię :D nie robię sobie jakichś mega nadziei bo znam swoje szczęście, ale na przykład teraz siedzę w sypialni na łóżku i czuje jak mnie mdli, to samo było dzisiaj przed końcem pracy. Może faktycznie coś się dzieje, albo coś zjadłam :p
Już myślałam że coś przegapiłam:D az wracałam do poprzednich stron. A może a noz się uda :) jestem tutaj od niedawna i nawet się nie orientuje. Długo się staracie? Masz już maluszka?:)
 
reklama
Już myślałam że coś przegapiłam:D az wracałam do poprzednich stron. A może a noz się uda :) jestem tutaj od niedawna i nawet się nie orientuje. Długo się staracie? Masz już maluszka?:)
byłoby super :) miło Cię widzieć, rozgość się, ale nie zasiedź tylko uciekaj na mamuśki jak najszybciej :)
staramy się od czerwca zeszłego roku, 1 pozamaciczna w tym roku i tak działamy. Jeszcze nie, to nasza walka o pierwsze :D
 
byłoby super :) miło Cię widzieć, rozgość się, ale nie zasiedź tylko uciekaj na mamuśki jak najszybciej :)
staramy się od czerwca zeszłego roku, 1 pozamaciczna w tym roku i tak działamy. Jeszcze nie, to nasza walka o pierwsze :D
Trzymam kciuki kochana :) za Was wszystkie! Mam nadzieję że każdemu się uda ♥️
 
Hej dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze kreseczki! Przyda się trochę dobrych wiadomości na początku miesiąca 😁 Ja dziś czuję się.. dziwnie. Nie wiem czy aż tak mi siadło na głowę czy to jakaś choroba 😳 Rano było mi tak zimno że siedziałam w dwóch swetrach i dalej nic.. chyba też w końcu rano zatestuje jak @ nie będzie
 
Wiecie co, ten mój psiak chyba wie ze się stresuje jutrem. cały czas koło mnie leży i obserwuje każdy mój ruch, wszędzie chodzi za mną...
Ja dzisiaj wg aplikacji mogę się przetestować - 12dpo, aaale wciąż jakoś czekam na @..gdyby jednak nie przyszła, będę musiała go zrobić i nieźle kombinować jak wybrnąć z picia alkoholu, booo w piątek mam wigilię pracowniczą 🙊😅… Najgorzej 🙈
testuj ze mną jutro :) zawsze to raźniej

Hej dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze kreseczki! Przyda się trochę dobrych wiadomości na początku miesiąca 😁 Ja dziś czuję się.. dziwnie. Nie wiem czy aż tak mi siadło na głowę czy to jakaś choroba 😳 Rano było mi tak zimno że siedziałam w dwóch swetrach i dalej nic.. chyba też w końcu rano zatestuje jak @ nie będzie
testuj z nami w takim razie :)
 
reklama
Do góry