reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wszystko będzie dobrze ❤️ to pewnie tylko krwiak ❤️ ahh ten wojownik już zaczyna przeginać 🙄 niech przestanie tam wojować i czeka razem z Tobą spokojnie przez te 9 miesięcy ❤️
No powiem ci, że dziś już zwatpilam. I pomyślałam żeby to się już skończyło, nie ważne jak. Jeszcze 6 miesięcy przede mną. A ja się czuję jakby już rok minął 🤦‍♀️
 
reklama
A ja znowu powtórka z rozrywki 😭 czekam do 9 i idę do lekarza. Mam złe przeczucia 😔
co się dzieje? krwiak dalej? ja kiedyś na krwiaka dostalam zastrzyk z progesteronu, bylam w szpitalu i lekarz mówił że nie jest refundowany ale jak chcemy to maz moze lecieć do apteki i kupić, krwiak się opróżnił i ładnie się zagoiło bardzo szybko.
 
co się dzieje? krwiak dalej? ja kiedyś na krwiaka dostalam zastrzyk z progesteronu, bylam w szpitalu i lekarz mówił że nie jest refundowany ale jak chcemy to maz moze lecieć do apteki i kupić, krwiak się opróżnił i ładnie się zagoiło bardzo szybko.
Pomimo dwóch krwawien, w zeszłym tygodniu i dwa tygodnie temu lekarz we wtorek zauważył krwiaka. Może to on się oczyszcza. Byleby dziecku nie zaszkodzil.
 
Pomimo dwóch krwawien, w zeszłym tygodniu i dwa tygodnie temu lekarz we wtorek zauważył krwiaka. Może to on się oczyszcza. Byleby dziecku nie zaszkodzil.
tak kochanie krwiak musi się oczyścić ja miałam chama po podróży z UK do PL samochodem jak tylko zajechaliśmy do PL na następny dzień chlup czerwona krwią ja juz myslalam że po wszystkim, to był 8tyd, boziu jedź to sprawdź, potrzebne.lerzenie i duze dawki proga. Prolutex ten progesteron sie nazywał tylko drogi był.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja zaczynam się martwić co się dzieje, intuicje mam raczej dobrą 18 dzien po domniemanej owulacji od tamtej pory bóle pleców i cały czas śluz wodnisty, testy tanie z ebay negatywne dzisiaj krew z nosa rano, wczesniej przez 3 cykle takie @ że podpaski noe dawały rady przy ostatniej @ zaczelam używać syna pampersów bo nie mogłam z domu wyjść i wyobraźcie sobie że ja to wszystko GP lekarzowi pierwszego kontaktu powiedziałam a on mi scan na 26 stycznia ustalił, a bóle pleców zrzucił na to że 17 m-ne dziecko mam, zazdroszczę wam że tak poprostu możecie iść do lekarza czy zbadać hormony sobie, osiwieje od zmartwień co tam się do cholery dzieje.
 
Do góry