reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny :) Kilka dni mnie nie było bo zajob w pracy... A Wy tu tyle stron natrzaskałyście, nadrobiłam kilka 🙈 Nie miałam nawet czasu testować, nie wiem kiedy była owu, wg aplikacji 2 dni temu. Bobosexy były, więc może akurat coś z tego będzie...
Mam do Was pytanie, co sądzicie o tym że pms (bolące piersi) pojawiają się już na 10 dni przed okresem? Czyli jakiś 16-17 dzień cyklu? Czy to może świadczyc o zbyt krótkiej fazie w której może dojśc do zapłodnienia i zagnieżdżenia?
Mnie zawsze bolały piersi max 5 dni przed @ a w cyklu gdzie zobaczylam 2 kreski jakoś 8 dni przed @ zaczęły 😱😉
 
Ja przy pierwszej ciąży, czulam cos takiego i doslownie mialam kropke na wkladce jasnorozowa, sadzilam, ze okres ale jednak ciaza
Ok, nikt nie pisze, że się nie zdarza. Tak jak piszesz miałaś też plamienie implantacyjne. Ale nadal to jest bardzo rzadkie. Gdyby większość odczuwała moment zagnieżdżenia to nie było by tyle wkręcania sobie do okresu 😁 są to tak rzadkie przypadki, że żaden ginekolog nie bierze tego za objaw. 🤷‍♀️ Tyle z biologii 😊
 
reklama
Do góry