reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi po ilu cyklach starań zaczęłyscie chodzić na monitoring cyklu, samemu robić testy owulacyjny i kontrolować sytuację?
Zastanawiam się od kiedy powinien się zacząć człowiek martwić i sprawdzać dokładniej sytuację a do kiedy dać sobie na wstrzymanie 😊

Hej!
Ja na monitoring zaczęłam chodzić po dwóch cyklach starań. U mnie też to wynika z dodatkowych chorób. Teraz przyjmuje leki, które są dobrane tak, żebym mogła je brać w ciąży, ale też nie mogę ich przyjmować w nieskończoność, stąd decyzja o monitoringu, a dalej zobaczymy 😉
 
Hej!
Ja na monitoring zaczęłam chodzić po dwóch cyklach starań. U mnie też to wynika z dodatkowych chorób. Teraz przyjmuje leki, które są dobrane tak, żebym mogła je brać w ciąży, ale też nie mogę ich przyjmować w nieskończoność, stąd decyzja o monitoringu, a dalej zobaczymy [emoji6]
Chodzisz na monitoring do prywatnego ginekologa ? Ile jest takich wizyt i czy są one płatne tak jak nornalna wizyty z usg?
 
Mi Clearblue też taki wyszedł pierwszy. Gratuluję, trzymam kciuki za mega dwie krechy. Czekam na was wszystkie 🤗
Dziewczyny mojej siostrze spóźnia się tydzień okres. Dwa testy negatywne, beta też. Pierwszy raz tak ma. Pogonilam ja do gina. Bo UWAGA nigdy nie była 🤦‍♀️ gdise się ta moja siostra uchowala. A jest już 2 lata mężatką 😂
Uwaga uwaga! W lutym 24 lata. Pierwszy raz poszłam do gin w wieku 22 lat. Dla większości będzie to nieodpowiedzialne itd itp,zwlaszcza, że tu starania a bejbusa. Poszłam pierwszy raz do faceta. Byłam tak zestresowana i spięta, że nie mógł mi nic zrobić. Jak weszłam tak i wyszłam. Powiedzialam, że nigdy więcej nie pójdę gin faceta. A teraz mam problem, bo obydwie ginekolozki nie chcą mi zrobić monitoringu, bo roku nie ma a tylko dwie są w mieście 😶
 
Uwaga uwaga! W lutym 24 lata. Pierwszy raz poszłam do gin w wieku 22 lat. Dla większości będzie to nieodpowiedzialne itd itp,zwlaszcza, że tu starania a bejbusa. Poszłam pierwszy raz do faceta. Byłam tak zestresowana i spięta, że nie mógł mi nic zrobić. Jak weszłam tak i wyszłam. Powiedzialam, że nigdy więcej nie pójdę gin faceta. A teraz mam problem, bo obydwie ginekolozki nie chcą mi zrobić monitoringu, bo roku nie ma a tylko dwie są w mieście 😶
Może spróbuj jeszcze raz pójść do faceta, myślę że sporo robi nastawienie i podejście :) ja na przykład chodziłam i do kobiet i do facetów i osobiście wolę facetów. Kiedyś sobie nie wyobrażałam, tylko kobieta i koniec kropka. Ale pewnego razu pojawiła się infekcja i na cito mogłam dostać się jedynie do faceta i od tamtej pory mój stały gin jest mężczyzną. Wg moich odczuć mężczyźni są delikatniejsi i nie zakładają, że jak kobieta to od razu musi wszystko o swoim ciele wiedzieć :)
 
reklama
Uwaga uwaga! W lutym 24 lata. Pierwszy raz poszłam do gin w wieku 22 lat. Dla większości będzie to nieodpowiedzialne itd itp,zwlaszcza, że tu starania a bejbusa. Poszłam pierwszy raz do faceta. Byłam tak zestresowana i spięta, że nie mógł mi nic zrobić. Jak weszłam tak i wyszłam. Powiedzialam, że nigdy więcej nie pójdę gin faceta. A teraz mam problem, bo obydwie ginekolozki nie chcą mi zrobić monitoringu, bo roku nie ma a tylko dwie są w mieście 😶
Ja poszłam też późno bo miałam 21 lat. Ale moja siostra jako mężatka już powinna była 😉
 
Do góry