reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja bym małża wykorzystywała teraz ciagle. Ja ok. 12h po takim teście miałam pik. Jak już krechy u mnie ciemnieją to w bardzo szybkim tempie [emoji16] bym przegapiła jakbym zrobiła dopiero dzień później [emoji16]
Potwierdzam!!

Jednak jest mi trochę niedobrze jak pije to piwo 🤔 oddam mężowi 😅 ciąża urojona kolejny pkt zaliczony 😅😅😅😅
 
reklama
O tak to u mnie wyglądało [emoji41]
IMG_3007.jpg
 
Pizza zjedzona, brzuszek pełen 🙂 i tak sobie myślę, czy wy dziewczyny które byłyście już w ciąży, czułyście, że to ciąża wcześniej? Czy to było takie zaskoczenie? Kiedyś dziewczyna pisała, że poczuła że musi zrobić test, zrobiła i pozytyw 🙂 Ja znam bardzo dobrze swój organizm i jestem ciekawa jak to będzie 🤔 Wiem kiedy będę chora kilka dni wcześniej, zanim jeszcze mam objawy. Czy z ciąża będzie tak samo?? W tym cyklu czuję, że się nie udało i po objawach na @ i w ogóle wiem. Ale czy jak się uda to będę też wiedzieć? 🙂
Niekoniecznie, ja w pierwszej ciąży póki nie zobaczyłam dwóch kresek (a test zrobiłam za namową) to nie brałam do siebie możliwości, że mogę być w ciąży... Ale co innego, gdy się starasz i czekasz na ciążę, wtedy się bardziej wsłuchujesz w organizm (czasami aż za bardzo 😜) i jak jest coś inaczej to wtedy wiesz, że jesteś w ciąży. Chociaż ze mną tak nie będzie na pewno, bo już teraz miałam objawy typowo ciążowe, a w ciąży nie byłam 😂
 
Ale wiesz my to my a nie nawet nicka nie znamy żadnego posta jak wyżej napisałaś a tu dup test z dwoma krechami. Mnie to tam nie denerwuje ani nie przeszkadza ale wątek dla ciężarnych a dla staraczek to 2 różne sprawy czyż nie? [emoji848]Bo może ja nie potrafię rozróżnić

To tak samo ja nie jestem w ciąży a idę pisać z laskami na kwietniowi jako to ma sens[emoji2356][emoji1787][emoji1787]
A ja właśnie zauważyłam to o czym piszesz, że piszą w mamuskach, nie będąc jeszcze w ciąży, ale będą testować to może dołączą... Dziwne to dla mnie, ja wiem, że każda pragnie żeby się tam znaleźć ale po co się tak katować...
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa. 🙂 Mam 34 lata mój mąż tyle samo. Od sierpnia jesteśmy małżeństwem i to dopiero nasz pierwszy cykl starań o pierwsze dziecko. Cykle mam jak w zegarku co 28 dni. Owulacje zawsze czuje.... Aktualnie mam 19 dzień cyklu. Czekamy na efekty naszych starań. Trzymam za Was również kciuki! 😘💜💜
Również trzymamy kciuki! 👍
 
Do góry