reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Bo to tak właśnie jest. Nie które dziewczyny zaczynają się starać przychodzą na takie fora (wiadomo że większość jest po przejściach ale zdarzają się osoby które zachodzą max w 3 cyklu i są nawet takie które zaskoczyły w 1 cyklu) i się nakręcają przeczytają kilka historii przykrych i wkręcają sobie ze to ich też spotka. A to jest nie powiedziane.
Ja W pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym razem. Powiedzieliśmy sobie że od października się Staramy i 1 listopada okazalo się że jestem w ciąży. Teraz rozpoczynam starania po biochemicznej pierwszy cykl i jestem myśli że nie może się nie udać. Wam również życzę takich pozytywnych myśli:)
 
Ja W pierwszą ciążę zaszłam za pierwszym razem. Powiedzieliśmy sobie że od października się Staramy i 1 listopada okazalo się że jestem w ciąży. Teraz rozpoczynam starania po biochemicznej pierwszy cykl i jestem myśli że nie może się nie udać. Wam również życzę takich pozytywnych myśli:)
U nas już chyba nie ma szans. Narazie ponad 2 lata zawieszone starania. Później się zobaczy.
 
Dzisiaj po powrocie z pracy nie wytrzymałam i zrobilam test, oczywiście jedna kreska. Miesiaczka ma byc w piatek czyli za 3 dni...moze zs wczesnie? I nie z porannego moczu. Nadzieja sie jeszcze tli🤗
W zyciu bym nie pomyślała ze bede sie tak zachowywać i bede taka niecierpliwa🙄
 
Poronilam miesiąc temu. Miałam poronienie zatrzymane. Zabueg w 8t+3 a ciąża przestała się rozwijać końcem 6 tygodnia 😕 ginekolog powiedział mi że można zlecić badanie zarodka pod kątem wad genetycznych. Czytałam te pakiety z testdna i zdecydowalam się jeszcze na celiakie i trombofilie. Lekarze po pierwszym poronieniu nic nie zalecają... A jak przychodzisz z wynikami to patrzą się w większości jak na kosmitke 🙄
Ja miałam poronienie całkowite w listopadzie. To był jakoś 6-7 tydzień. Potem utrzymywałam "ciąże" do max 5 tygodnia jeszcze przez 2 razy. Lekarz niestety nic mi nie zlecil
 
Eh, właśnie się dowiedziałam że koleżanka z pracy jest w ciąży. 8 tydzień... Cieszę się bo bardzo się lubimy ale czuje takiego dziwne uczucie w środku. Zazdrość? 🙄 przykro mi trochę 😟 głupie to ale dziwnie reaguje

To normalne. Ja ogólnie nie przepadam za dziećmi 🤣 swoje chce mieć, ale do obcych mnie nie ciągnie z wzajemnością, ale od czasu utraty ciąży też mnie drażni ten temat wiadomo nikomu źle nie życzę ale wtedy się pojawiają takie myśli, że już by był ten i ten miesiąc itp. Mysle, że to minie z czasem kiedy zajdziemy w ciążę 🤗

@Smerfetka94 No ciężko znalezc lekarza, który się będzie w to zagłębiał. Ja wszystkie badania robiłam sama i za kasę.
Skoro zachodzisz w ciążę i na początku coś się dzieje to może warto jeśli masz możliwości zrobić chociaz kilka badań.
 
Cześć dziewczyny, w styczniu poroniłam w 9 TC, bardzo to przeżyłam i dopiero w tym miesiącu postanowiliśmy działać. Dzisiaj jest 10dpo i wyszedł mi taki test. Widzicie tam coś? Czy mam zwidy? Pozdrawiam [emoji3531]
Ja widzę. Dzisiaj też jestem jakieś 10-11dco i po Ovitrelle i miałam dokładnie taki sam wynik testu. cień, nawet mąż widział [emoji847][emoji7][emoji1768]
 
reklama
Do góry