reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny byłam wczoraj u gina. Czeka mnie zabieg konizacji ale dał zezwolenie na ciążę i powiedział, że rozwój raka szyjki macicy przy moich zmianach siega ok 12 lat. Pobrał mi wymaz z głębokiego kanału szyjki, ostatnio pół roku temu miałam czysto tam.
Zapytałam o owulaxje z jajników i on stwierdził,ze jest reguła naprzemiennej owulacji 🤷‍♀️. Bądź tu mądrym...
Także jeśli jest tak jak mówi to w tym msc owulacja będzie z prawego jajnika
 
reklama
U mnie już po testowaniu... Od wczoraj plamie a dziś to już tak brzuch boli że musiałam wziąć tabletkę. Zaskakujące jak mi się cykl skrócił odkąd się staram zajść w ciążę. Trzymam kciuki za Ciebie [emoji4]
Ja dziś jeszcze nie robię- coś mi się pomyliło i jak temp dziś namówiłam na wykres to zobaczyłam ze @ mam mieć w niedziele a nie sobotę, czyli tak jak mówiłam wcześniej- test w piątek rano zanim wyruszę w drogę powrotna do domu
 
Dzień dobry :-) :) Udanego dnia wszystkim 🌺

34 dzień cyklu. Drugi cykl co mi się tak wydłużył. Zawsze @ przychodziła maks do 30 dnia. Nic nie pozostaje jak czekać.
Dzisiaj muszę zakupić tego słynnego 🍍 i nawet nie chodzi czy pomaga czy nie ale mam takiego smaka na niego.
 
Dziewczęta, mam pytanie.
Czy może któraś z was zażywała Miovelię saszetki i kapsułki? i dostinex na obniżenie prolaktyny?
Mam PCOS i hiperprolaktynemię i ostatnio dr kazała mi to wdrożyć ... zawsze cykle miałam jak w zegarku 28dni. Dzisiaj mija mi 32dc, nie mam żadnych bóli, cudów.. nic. Śluz czyściutki, więc na @ się jeszcze nie zapowiada. Test c nic nie pokazał, także teraz obawiam się, że przez te leki i cudowne witaminy na pobudzenie owu wydłużyły mi cykl... Chociaż test owu dwa tygodnie temu (raz!) był pozytywny, a czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałam u siebie.
Nie wiem co myśleć. Myślicie, że może się po tym wydłużyć cykl?
Biorę dostinex i też mam dłuższe cykle. Najgorsze jest to, że u mnie na początku były wszystkie podstawowe skutki uboczne. Ból i zawroty głowy, mdłości. Z czasem mdłości i zawroty głowy minęły, pozostał ból głowy w 1 dniu cyklu.
 
Biorę dostinex i też mam dłuższe cykle. Najgorsze jest to, że u mnie na początku były wszystkie podstawowe skutki uboczne. Ból i zawroty głowy, mdłości. Z czasem mdłości i zawroty głowy minęły, pozostał ból głowy w 1 dniu cyklu.
A jaką dawkę brałaś?
Powiem Ci, że ja po tym leku to jak bym tictaca zjadła.. kompletnie nic mi nie jest. Tylko ten cykl już trwa i trwa.
 
A jaką dawkę brałaś?
Powiem Ci, że ja po tym leku to jak bym tictaca zjadła.. kompletnie nic mi nie jest. Tylko ten cykl już trwa i trwa.
0,5 mg i biorę tabletkę co 2 tygodnie. Ostatni cykl miałam 35 dni a teraz jest 34 dzień cyklu. Zawsze maks miałam takie do 30 dni. Dziś wstałam z lekkim bólem głowy także możliwe że nadchodzi @.
 
0,5 mg i biorę tabletkę co 2 tygodnie. Ostatni cykl miałam 35 dni a teraz jest 34 dzień cyklu. Zawsze maks miałam takie do 30 dni. Dziś wstałam z lekkim bólem głowy także możliwe że nadchodzi @.
Ja też 0,5mg, ale biorę pół tabletki co tydzień. Wiec jeden pies. Ale może dlatego nie miałam takich boli jak Ty.
Dziś mam 33dc. I mam nadzieje, ze pójdę twoim śladem i w sobotę max będzie @✊🏻 A potem już nowy cykl, nowe nadzieje, nowe starania.. 😊
 
Ja też 0,5mg, ale biorę pół tabletki co tydzień. Wiec jeden pies. Ale może dlatego nie miałam takich boli jak Ty.
Dziś mam 33dc. I mam nadzieje, ze pójdę twoim śladem i w sobotę max będzie @✊🏻 A potem już nowy cykl, nowe nadzieje, nowe starania.. 😊
Ja muszę dostać @ dziś albo jutro. Mój mąż będzie na lądzie od 4 do 16 sierpnia i byłoby idealnie, żeby się starać. Z tą jego pracą i teraz rozjechanym okresem to bywają cykle stracone. Tak jak właśnie ten. Okres się spóźnia a wiesz że ciąży nie ma bo nie ma po czym.
 
Ja muszę dostać @ dziś albo jutro. Mój mąż będzie na lądzie od 4 do 16 sierpnia i byłoby idealnie, żeby się starać. Z tą jego pracą i teraz rozjechanym okresem to bywają cykle stracone. Tak jak właśnie ten. Okres się spóźnia a wiesz że ciąży nie ma bo nie ma po czym.
No tak, nie macie kolorowo.. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Dziewczyny byłam we wtorek u gin i położna komentowała że mają przyjść ciężarne z bólami i plamieniem i że ona tez ma bóle ale nie chodzi po lekarzach w dobie pandemii. Rozumiecie? Tyle jest poronień a tu taki tekst. Mąż był wczoraj na pogotowiu z podejrzeniem anginy to mu kazali wyleżeć i przeczekać że z takimi rzeczami nie przyjmują a rodzinny tylko telefonicznie. Taka znieczulica wszędzie przez tego wirusa że lepiej nie chorować
 
Do góry