reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny wiem na czym stoję, jest za późno. Nawet jakby beta wzrastała minimum 66 % to dziś powinna być powyżej 1000.
Strasznie panikujesz [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] mogło być za wcześnie, a dużo też zależy od sprzętu. Spokojnie!!!
Napisze do was jeszcze raz bo strasznie jestem zaniepokojona i niecierpliwa [emoji1745] dziś 30dc, a ja nadal bez okresu. Od kilku dni boli mnie brzuch jakbym miała okres i już mnie to irytowało więc był już seks na wywołanie okresu, po nim jedna czerwona kropelka krwi i dalej biały śluz, nie pomogło to na okres więc znów wczoraj gorąca kąpiel, seks i dziś rano tylko 3 razy brązowy śluz i znów cisza, brzuch mnie dalej boli, temp. ciała pod pachą 37,1. Ostatni test w 28dc negatywny. Biorę po pół tabletki bromergonu, czy przez to mogłam mieć ten brązowy śluz? Nigdy od niego nie zaczynała mi się miesiączka, zawsze od razu czerwono. Nie wiem już co myśleć [emoji1745]
Ilu dniowe masz cykle? Ile się spóźnia? Jeśli to tylko kilka dni to nie ma się czym przejmować.
No i co lekarz powiedział? Jak to mozliwe że 3 tygodnie po lyzeczkowaniu masz 8 tydzień ciąży?
 
reklama
Boże dziewczyny wczoraj wykorzystałam sytuację, że córka poszła na noc do babci , mąż w delegacji więc z przyjaciółką otworzyliśmy wino [emoji2356] tak mnie po tym sieklo jak nigdy i do tego wymiotowalam jak kot [emoji87][emoji2356] gdyby nie fakt , że do @ 8 dni to bym pomyślała, że w ciąży jestem [emoji23] bo tylko wtedy wymiotuje po alkoholu nawet męża to zaciekawiło jak mu o tym powiedziałam, ale mówi dziwne bo przed wyjazdem jego w tym cyklu tylko 3 razy to robiliśmy [emoji87] ale do sedna tak mnie potwornie boli głowa że nie wiem jak sobie pomóc [emoji17] że też nas musiało pokusić to cholerstwo [emoji35]
 
Czyli rosnie ladnie, nie stresuj sie, czekaj z usg...bo pewnie za wczesnie.
Ja sobie obiecalam, ze jak zobacze pozytywny test, to zrobie dla spokoju bete, a na wizyte spokojnie poczekam ok 3 tyg...
Trzymam kciuki!
To tak jak ja. Jak będzie pozytyw to umowie się mniej więcej na początek 7 tygodnia. Tylko lekarz chciał telefon że się udało :)
 
reklama
Do góry