reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ile masz lat? 😉

@Marta200x wydaje mi się, że w trakcie dni płodnych i owulacji, ale to może dziewczyny poprawia mnie

@Martxx1 czekamy na wieści 😍👌
26, choć już wkrótce 27 ;) jako nastolatka zawsze mówiłam, że do 30-stki to już będę miała trójkę dzieci i zamykam warsztat :D nieźle mi idzie, jak na razie 😂
 
reklama
Ja zaszłam w ciążę w 1 cyklu coś w okolicach owulacji, ale nie jakoś specjalnie wyliczonej. 😉 Teraz też nie planuje za dużo o tym gadać, bo mój mąż się wkurza i mówi, że jak będę się nakręcać to nic z tego nie będzie.
Mój mówi to samo, tylko że ja już nie wiem jak mam go zachęcać... Ciągle mowi, że chce bardzo dziecka, ale jak kręcę mu tyłkiem, to bywa zmęczony i wtedy mu potrafię powiedzieć, że może to dziś mam owu, że nie może tak całkiem kiedy na ochotę, to się obraża o nici z nastroju... 😕

U nas to zauważyłam, że odkąd mam diagnozę, wiem i on też wie, że nie może być mowy o jakimś spontanie, bo biorę zastrzyk i chodzę na Monitoring, to ogień zgasł jakby...
Ja mam ochotę i jestem napalona w okresie owu, on średnio, za to budzi się w nim tygrys tak tydz przed @ 🤦‍♀️ kiedyś mu wjechałam na ambicje i powiedziałam, że przed rozpoczęciem starań potrafił mnie brać po 12h pracy lub po 20km wędrówki w górach jak tylko drzwi pokoju przekroczyliśmy i było na dziko, a teraz wielce zmęczony...
Moze tak naprawdę nie chce dziecka?

A te testy mogą tak wyjść, że 10dc ciemniejsze, 11dc jaśniejsze i 12dc znowu ciemniejsze? Naprawdę zgłupiałam... Teraz właśnie mija 36h po zastrzyku i jestem skołowana... Śluz dalej płodny, w sumie od 8dc się zaczął. Ja czuję, że nie oeknal ten pęcherzyk znowu, chociaż były dwa... 😕
 
Mój mówi to samo, tylko że ja już nie wiem jak mam go zachęcać... Ciągle mowi, że chce bardzo dziecka, ale jak kręcę mu tyłkiem, to bywa zmęczony i wtedy mu potrafię powiedzieć, że może to dziś mam owu, że nie może tak całkiem kiedy na ochotę, to się obraża o nici z nastroju... 😕

U nas to zauważyłam, że odkąd mam diagnozę, wiem i on też wie, że nie może być mowy o jakimś spontanie, bo biorę zastrzyk i chodzę na Monitoring, to ogień zgasł jakby...
Ja mam ochotę i jestem napalona w okresie owu, on średnio, za to budzi się w nim tygrys tak tydz przed @ 🤦‍♀️ kiedyś mu wjechałam na ambicje i powiedziałam, że przed rozpoczęciem starań potrafił mnie brać po 12h pracy lub po 20km wędrówki w górach jak tylko drzwi pokoju przekroczyliśmy i było na dziko, a teraz wielce zmęczony...
Moze tak naprawdę nie chce dziecka?

A te testy mogą tak wyjść, że 10dc ciemniejsze, 11dc jaśniejsze i 12dc znowu ciemniejsze? Naprawdę zgłupiałam... Teraz właśnie mija 36h po zastrzyku i jestem skołowana... Śluz dalej płodny, w sumie od 8dc się zaczął. Ja czuję, że nie oeknal ten pęcherzyk znowu, chociaż były dwa... 😕

Mi się bardziej wydaje, że to chodzi o tą otoczkę. Ja po poronieniu miałam straszne ciśnienie, ciągle o tym gadałam, liczyłam kiedy będziemy mogli znowu zacząć i efekt dokładnie odwrotny zero zainteresowania, wcześniejszy sen itp. Teraz coś zaczęłam żartować żeby był gotowy bo kończy mi się okres to już widziałam żebym tylko dalej nie szła w tą stronę. Dlatego teraz postaram się za dużo o tym nie gadać, że ma być teraz i teraz bo to chyba działa zniechęcająco. My kobiety inaczej na to patrzymy a faceci niby tacy rzeczowi i nastawieni na okazję ale jak im sie mówi to działa odwrotnie 🙄
 
reklama
Tak wygląda mój pik od 3 cykli, co p tym myślicie?
Jutro też zrobię, ale na pewno będzie jaśniejszy albo nic nie będzie...
IMG_20200823_210137.jpeg
 
Do góry