reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja, żeby zasnąć muszę mieć stopy poza kołdrą 🤷‍♀️ skarpetki noszę tylko zimą i jesienią... Wystarczy, że wieczorem przykryje stopy kocykiem i już mnie zaczynają boleć 🤷‍♀️ po mamusi tak mam🤷‍♀️
Ja zawsze bez skarpet w domu i stopy muszę poza kołdrą, inaczej umieram z gorąca. A dziś jest tak zimno i tak zmarzłam, że mam nadzieję, że moja macica lubi zimno...
 
reklama
Jesteś moją skarpetową bratnią duszą [emoji3590][emoji23]

Oj tak ja jak mi bardzo zimno to śpię w nich także a tak to musi być chyba 25+ stopni żebym chodziła bez skarpet [emoji1787]
Zmarzluch ze hej [emoji23]


Na zimę mam także właśnie futerkowe i grube i termalne i jakie tam chcesz [emoji2358]

Ale ja zima w ogóle teraz jak pracuje z domu to już w ogóle się rozbestwilam i lubię ciepełko jeszcze bardziej, jak kończę o 17.30 i idę pod kocyk obciążeniowy w ogóle ksiazka lub gra na PS4 i lecimy [emoji16]
 
Hej dziewczyny 😊. Ja z cyklu głupich pytań. Czy śluz rozciągliwy jest bialy czy przezroczysty? Biorę Wiesiołek kilka dni i zauważyłam dziś, że mam dużo kremowego śluzu ale bardzo rozciągliwy i nie wiem do jakiego mam go zaliczać 🤦‍♀️11dc
przezroczysty u mnie, ja nie mam problemu z wilgotnością w cyklu i jak brałam Wiesiołek bo się na czytałam jak wspaniały jest to mnie zalewało, odstawiłam. Działa bardzo dobrze tez na moją siostrę ktora ma usunięta macice i narzekała na suchość Wiesiołek na prawdę ma moc.😁
 
Ja jednak sobie nie odpuszczę, wczoraj @ się skończyła zaczynam robić testy owu bo coś czuję że znowu coś się poprzestawia 🙄 obieram strategię przytulanki minimum co dwa dni i nic nie mówię mężowi, ani o testach ani o owulacji etc. 🤫 Niech się nie stresuje 😉
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji4]. Ja z cyklu głupich pytań. Czy śluz rozciągliwy jest bialy czy przezroczysty? Biorę Wiesiołek kilka dni i zauważyłam dziś, że mam dużo kremowego śluzu ale bardzo rozciągliwy i nie wiem do jakiego mam go zaliczać [emoji2356]11dc
Mi się tak śluz płodny zaczyna. Właśnie koło 11dc jest kremowy i pomału zaczyna robić się rozciagliwy. Na następny dzień zmienia już kolor za przezroczysty, tak jakby "oczyszcza" się z tego białego i przez wszystkie dni płodne jest jak białko jaja jeśli chodzi o konsystencję i kolor[emoji6]
 
Do góry