reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Super! Który to u Cb dzien po owu?
Szczerze to nie mam pojęcia bo owu chyba mi się przesunęła. 31 dc. Robiłam testy owulacyjne i wychodziły pozytywne koło 13 dc ale test jeszcze 2 dni temu nic nie pokazał a dziś robiłam popołudniu i od razu słaba kreska się pokazała. 27 dc robiłam betę i była 1.2.
Betę będę powtarzac w tym tygodniu.
 
A ja 3-4 razy w tygodniu siłownia, mniej jem, wiecej pije, a na plusie 3 kilo!!! Wczoraj załamka na wadze [emoji2368] z żalu zjadłam ciasto [emoji28][emoji2356] i próbuje dalej [emoji2484][emoji2484][emoji2484]
To pewnie mięśnie. A i też nie ważne żeby mniej jeść tylko regularnie i zdrowo. Ja mam 5 posiłki o ustalonej porze i to zawsze działa
 
Witajcie dziewczyny. Jak u was wyglądała pierwsza miesiączka po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania? Ja 3.06 miałam właśnie zabieg łyżeczkowania w zeszłym tygodniu byłam na kontroli u ginekologa i stwierdził że wszystko ładnie się wyczyściło i że powinnam dostać lada dzień okres. Wczoraj właśnie nastąpił ten dzień i miesiączka jest strasznie obfita, łóżko zalane itp. Dodam że moje miesiączki były bardzo regularne i raczej normalne do 3 podpasek na dobę. Jak to u was było?
 
Właśnie jestem w trakcie, 4 dc, leci ze mnie jak z kranu jak nigdy. Łóżka nie zalałam ale też bardzo obfita. Ja czekałam 6 tyg, bardzo szybko dostałaś okres:) nie martw się to jest podobno normalne. Wróci z czasem do normy.
Witajcie dziewczyny. Jak u was wyglądała pierwsza miesiączka po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania? Ja 3.06 miałam właśnie zabieg łyżeczkowania w zeszłym tygodniu byłam na kontroli u ginekologa i stwierdził że wszystko ładnie się wyczyściło i że powinnam dostać lada dzień okres. Wczoraj właśnie nastąpił ten dzień i miesiączka jest strasznie obfita, łóżko zalane itp. Dodam że moje miesiączki były bardzo regularne i raczej normalne do 3 podpasek na dobę. Jak to u was było?
 
Witajcie dziewczyny. Jak u was wyglądała pierwsza miesiączka po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania? Ja 3.06 miałam właśnie zabieg łyżeczkowania w zeszłym tygodniu byłam na kontroli u ginekologa i stwierdził że wszystko ładnie się wyczyściło i że powinnam dostać lada dzień okres. Wczoraj właśnie nastąpił ten dzień i miesiączka jest strasznie obfita, łóżko zalane itp. Dodam że moje miesiączki były bardzo regularne i raczej normalne do 3 podpasek na dobę. Jak to u was było?

Ja dostałam 4 tygodnie od zabiegu i trwała 12 dni 😱 nie była zbyt obfita, ale długa tylko, że ja praktycznie od zabiegu do miesiączki i aż nie minęło równe 6 tygodni plamilam/krwawiłam.
 
reklama
Do góry