reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wynik progesteronu może to sugerować.
Porób badania jeszcze, będziesz mieć jasność.
Nie no, rozmawiałam z nią dzisiaj. Jestem po pierwszej stymulacji clo, po zastrzyku na pęknięcie. Powiedziała że osiągnęłyśmy cel, że była owulacja i wynik jest bardzo ładny, żeby poczekać jeszcze tydzień do miesiączki i zrobić ewentualnie test.
 
Już któryś raz czytam o acardzie, czy ja dobrze kojarzę, że to lek na serce? Czy jest jakiś inny acard 😅
Acard to można powiedzieć zwykła aspiryna ona działa na rozrzedzenie krwi żeby się skrzepy nie robiły jeśli ktoś ma problem z krzepliwością. Ponoć wpływa na lepsze ukrwienie macicy i zarodek łatwiej się zagnieżdża. Lekarze zalecają po poronieniu acard ale nie wszyscy i oczywiście warto mieć zrobione chociażby podstawowe badania na wskaźniki krzepnięcia krwi. 😉 to nie na serce 😉

@młoda1994 testy iwulacyjne robić najlepiej po południu od 17 do 20 wtedy jest największy wyrzut hormonu LH.


Ktoś tu jeszcze pisał o cienkim endometrium na to pomagają migdały, orzechy no i czerwone wino. Miałam ten sam problem i mi pomógł miosytogin GT to są saszetki i w składnie są same witaminy, które warto brać przy staraniach dużo kobiet bierze właśnie miosytogin przy staraniach.


Pozdrawiam wszystkie staraczki o trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Acard to można powiedzieć zwykła aspiryna ona działa na rozrzedzenie krwi żeby się skrzepy nie robiły jeśli ktoś ma problem z krzepliwością. Ponoć wpływa na lepsze ukrwienie macicy i zarodek łatwiej się zagnieżdża. Lekarze zalecają po poronieniu acard ale nie wszyscy i oczywiście warto mieć zrobione chociażby podstawowe badania na wskaźniki krzepnięcia krwi. [emoji6]

@młoda1994 testy iwulacyjne robić najlepiej po południu od 17 do 20 wtedy jest największy wyrzut hormonu LH.


Ktoś tu jeszcze pisał o cienkim endometrium na to pomagają migdały, orzechy no i czerwone wino. Miałam ten sam problem i mi pomógł miosytogin GT to są saszetki i w składnie są same witaminy, które warto brać przy staraniach dużo kobiet bierze właśnie miosytogin przy staraniach.


Pozdrawiam wszystkie staraczki o trzymam kciuki.
To tak jak myślałam właśnie. Kiedyś jak robiłam to właśnie między 17.00 a 18.00
 
Ja mam dzisiaj 21dc cyklu a normalnie cykle mam 28/29.. Póki co czuje dziwne coś w dole brzucha.. Nie jajnik.. Może jelita 🙉 Nie wiem dziwne to. Piersi bolą ale jak na okres standardowo. Pozatym śluzu innego brak. Chyba już nie liczę że się moglo udać w tym cyklu.. Wręcz obstawiam okres szybciej niż myślę :)
 
Możliwe, tyle że wydawało mi się żeby wyszedł pozytywny wynik testu ciazowego to najpierw musi być implantacja a potem wydzielanie hormonu hcg. Chyba że jest inaczej? Nie jestem lekarzem 😉
Ja też nie jestem, ale przyznam się szczerze, że pytałam koleżanki lekarki (wprawdzie innej specjalności) i powiedziała, że to zależy od dnia cyklu ale generalnie w okolicach @ może tak być :)
 
reklama
Ale chyba żeby test wyszedł pozytywny bo było wydzielanie hcg to zarodek już musi być zagniezdzony. A co za tym idzie musi być po implantacji
Ja też nie jestem, ale przyznam się szczerze, że pytałam koleżanki lekarki (wprawdzie innej specjalności) i powiedziała, że to zależy od dnia cyklu ale generalnie w okolicach @ może tak być :)
 
Do góry