reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Najgorszy jest ten strach, ze jeśli się uda zajść w ciąże to może być tak samo...
Rozumiem. Ja mialam biochemiczną miesiac temu w 4t+3 wiem ze to bardzo wczesnie ale tez jednak czlowiek odczuwa strate. Jutro wypada tez 4+3 i jestem przerażona do tego czekam na powtorna bete juz 3 dzien i sie denerwuje bo nie wiem czy dobrze rosnie czy nie
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jak byście odczytały te wyniki testów owulacyjnych. Zrobione w 16 dc i 17 dc? Czy ten pierwszy jest dodatni?
20200408_155500.jpg
20200408_155500.jpg
 
Rozumiem. Ja mialam biochemiczną miesiac temu w 4t+3 wiem ze to bardzo wczesnie ale tez jednak czlowiek odczuwa strate. Jutro wypada tez 4+3 i jestem przerażona do tego czekam na powtorna bete juz 3 dzien i sie denerwuje bo nie wiem czy dobrze rosnie czy nie
Rozumiem cię również... trzymam kciuki 🙂🙂👌🏼 Ja czekam aż się skończy @ i działam, może i mi się uda 😞
 
Hej dziewczyny, byłam na tym forum jakoś w styczniu ale odpuściłam sobie na jakiś czas, teraz wracam ale widzę, ze tu dużo nowych osób [emoji85] ciezko mi nadrobić wszystko, jakbyście chciały to mogę opowiedzieć swoją historie [emoji846] a komuś się udało ? Jakieś pozytywne testy ? Czy wszystkie dalej się staracie ? Pozdrawiam
Pewnie, dawaj twoja historię [emoji3526]
Dużo dziewczyn miało pozytywy, ale doszło też duzo nowych [emoji3526] ja nie ogarniam do końca kto i co [emoji6]


EDIT: już doczytałam
 
To super !! Zazdroszczę ! Ja 2 lata temu byłam w ciąży ale poroniłam w 21 tyg, nie wiadomo jaka była przyczyna bo wszystko było okej. Od tamtego czasu prawie w ogole nie mam owulacji... to jest jakaś masakra, raz na jakiś czas mi trafi ale i tak nic z tego nie wychodzi... w styczniu miałam, luty, marzec brak... lekarze mówią ze nie ma co się martwić .... teraz mam 3 dzień @, jak się skończy to działamy, bo owulacja się pojawi [emoji1377]
Ja poroniłam pod koniec 12 tygodnia i też nie ustalili przyczyny.
Jak stwierdzili, że nie masz owu? Chodziłas na monitoring? Nieregularne cykle? Ja w sumie nie wiem czy mam owu, chociaż po poronieniu wszystko działa jak przed... Nie zauważyłam różnicy.
 
Ja poroniłam pod koniec 12 tygodnia i też nie ustalili przyczyny.
Jak stwierdzili, że nie masz owu? Chodziłas na monitoring? Nieregularne cykle? Ja w sumie nie wiem czy mam owu, chociaż po poronieniu wszystko działa jak przed... Nie zauważyłam różnicy.
Miałam problemy z @ i musiałam chodzić co 2 tyg do lekarza i stwierdził ze owolucji w ogole nie ma, później jak zmieniłam lekarza powiedział to samo ze nie ma, z tego co sobie wyliczyłam i zaobserwowałam to owulacje mam co 3 miesiące, teraz by wypadło ze będzie 🙈
 
Miałam problemy z @ i musiałam chodzić co 2 tyg do lekarza i stwierdził ze owolucji w ogole nie ma, później jak zmieniłam lekarza powiedział to samo ze nie ma, z tego co sobie wyliczyłam i zaobserwowałam to owulacje mam co 3 miesiące, teraz by wypadło ze będzie [emoji85]
No to działaj, 3mam kciuki żeby się udało! Bo pewnie presję masz ogromne, skoro owu raz na 3 mce... Ja mam presję raz na miesiąc i wyje co okres [emoji85]
 
reklama
Hej, na moim usg macicy widać jakąś czarna kropkę, zastanawiam się co to jest 🤔 miała tak któraś z was?
 

Załączniki

  • 15863500645936554317189613587874.jpg
    15863500645936554317189613587874.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 91
Do góry