reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

dziewczyny a ja z innej beczki. Jaki kwas foliowy / witaminy stosujecie na etapie starań? Ja zaczynalam od actifolin, ponizej naturell, a teraz zamowilam pregna start. I w sumie nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, jaka firma, czy po prostu wazne żeby brać?
 
reklama
dziewczyny a ja z innej beczki. Jaki kwas foliowy / witaminy stosujecie na etapie starań? Ja zaczynalam od actifolin, ponizej naturell, a teraz zamowilam pregna start. I w sumie nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, jaka firma, czy po prostu wazne żeby brać?
Ja mam zwykly kwas foliowy, ale mam tez tabletki wspomagajace, ktore zaczne brac, jak zaczniemy starania. Plus mam zakupiony Castagnus.
 
Mi ginekolog i endokrynolog powiedziała, że najprostszy kwas foliowy 'folik'( ten taki zielono-biale opakowanie) jest najlepszy. Wszystkie 'mieszanki' gorzej się wchłaniają,a jak powiedziałam że biorę pregne to kazała mi oddać jakiejś koleżance której nie lubię [emoji3526] i jak zrobiłam badania to wszystko jest ok,także polecam najprostszy, najtańszy kwas foliowy on jako jedyny chyba też nie jest suplementem diety
dziewczyny a ja z innej beczki. Jaki kwas foliowy / witaminy stosujecie na etapie starań? Ja zaczynalam od actifolin, ponizej naturell, a teraz zamowilam pregna start. I w sumie nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, jaka firma, czy po prostu wazne żeby brać?
 
Dziewczyny boje sie ze moja beta jest za niska...jedna babka mi powiedziala ze 18.7 na 10 dni po owulacji to nisko 😭😭😭 boje sieee... a wyniki z dzis za 2 dni dopiero
 
Dzis lub jutro. Badanie z zeszlego czwartku. Jest zle? Co robic...
Oki, powtarzalas badanie betyw sobotę? 🤔 Ja bym radziła poczekać na wyniki tej drugiej bety, jeśli robiłaś, żeby zobaczyć przyrost. Ta beta nie jest jakaś wysoka mega, ale liczy się aby przyrastala odpowiednio.
Bądź dobrej myśli 💪
 
Oki, powtarzalas badanie betyw sobotę? 🤔 Ja bym radziła poczekać na wyniki tej drugiej bety, jeśli robiłaś, żeby zobaczyć przyrost. Ta beta nie jest jakaś wysoka mega, ale liczy się aby przyrastala odpowiednio.
Bądź dobrej myśli 💪
Nie powtarzalam. Laboratoria byly zamkniete. Dzis dopiero robilam...martwie sie teraz 😭😭😭
 
reklama
Do góry