reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć, Laseczki! 😘
U mnie 29dc, @ jeszcze o dziwo nie przyszła za to totalnie rozłożyło mnie jakieś grypsko. Osłabienie, gorączka, katar, no dawno się tak źle nie czułam. Ostatni test 24dc, oczywiście negatyw, zatestuje rano. Nie wiem czy to przez chorobę, obudziłam się w środku nocy i zwymiotowałam tak duże miałam mdłości.
Do tego koszmarnie mnie swędzą sutki, nie bolą, a właśnie swędzą. 🤔
Dziwne to wszystko, ale nie chce się nakręcać.
Może to dziwne pytanie, ale kto pyta nie błądzi.
Mogę zebrać poranny mocz do pojemnika i zostawić na "później"? Przyznam się, że nie kupiłam testu, więc muszę wyskoczyć rano do apteki, najbliższą otwierają o 8:30, budzę się o 6...
 
reklama
Cześć, Laseczki! 😘
U mnie 29dc, @ jeszcze o dziwo nie przyszła za to totalnie rozłożyło mnie jakieś grypsko. Osłabienie, gorączka, katar, no dawno się tak źle nie czułam. Ostatni test 24dc, oczywiście negatyw, zatestuje rano. Nie wiem czy to przez chorobę, obudziłam się w środku nocy i zwymiotowałam tak duże miałam mdłości.
Do tego koszmarnie mnie swędzą sutki, nie bolą, a właśnie swędzą. 🤔
Dziwne to wszystko, ale nie chce się nakręcać.
Może to dziwne pytanie, ale kto pyta nie błądzi.
Mogę zebrać poranny mocz do pojemnika i zostawić na "później"? Przyznam się, że nie kupiłam testu, więc muszę wyskoczyć rano do apteki, najbliższą otwierają o 8:30, budzę się o 6...
Z tego co wiem to nie.
 
U mnie tez zawsze powoli a tu taka niespodzianka
Ja tak miałam w poprzednim. Te dwa ostatnie są z jednego dnia-innej firmy bo mi się skończyły tamte [emoji6]
Wiesz co dziś robić [emoji16]
IMG_20200118_133149.jpeg
 
Dziewczyny, ja zwariuję :(
17 stycznia okres (1 dzień cyklu)
29 stycznia test owulacyjny pozytywny (13 dzień cyklu) gruba, wyraźna kreska, później już coraz słabsza wychodziła
13 luty bHCG <0,2
okres powinnam dostać w piątek
nadal go nie ma i nic go nie zapowiada :(

Cykle 28/29 dni

Niej już ta głupia @ przyjdzie :(
 
Dziewczyny, ja zwariuję :(
17 stycznia okres (1 dzień cyklu)
29 stycznia test owulacyjny pozytywny (13 dzień cyklu) gruba, wyraźna kreska, później już coraz słabsza wychodziła
13 luty bHCG <0,2
okres powinnam dostać w piątek
nadal go nie ma i nic go nie zapowiada :(

Cykle 28/29 dni

Niej już ta głupia @ przyjdzie :(
Ej! Spokojnie :D nigdy nie wiadomo.. Dwie moje koleżanki miały pozytywny test dopiero tydzien po @, więc daj sobie chwilkę :)
 
reklama
Do góry