reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Takoe krechy to ja lubie :) lec leć i przynos nam wysokie wyniki :)
Dzień dobry! Noc oczywiście nieprzespana, w ogóle nie mogłam zasnąć, około 3 jadłam jeszcze banana bo taki głód mnie dopadł, że szok [emoji23] Zrobiłam rano jeszcze test Baby Boom od 25 i tam też jest II krecha! No nie wierzę... Czyli to nie był sen! Lecę na betę, TSH i progesteron [emoji2] Czuję się dziwnie [emoji28]
Zobacz załącznik 1078762

W sumie przy takich krechach to nie ma innej opcji tylko ladne wysokie :D
 
reklama
Dzień dobry! Noc oczywiście nieprzespana, w ogóle nie mogłam zasnąć, około 3 jadłam jeszcze banana bo taki głód mnie dopadł, że szok 😂 Zrobiłam rano jeszcze test Baby Boom od 25 i tam też jest II krecha! No nie wierzę... Czyli to nie był sen! Lecę na betę, TSH i progesteron 😃 Czuję się dziwnie 😅
Zobacz załącznik 1078762
Gratulacje! <3
 
Cześć dziewczyny, mam doła. W tym miesiącu bez monitorowania owu, tylko kalendarz. Chyba się jednak franca przesunęła o ponad tydzień, przytulanki były według kalendarza, śluz płodny pojawił się tydzień później i to taki jakiego nie widziałam u siebie z dwa lata. Mijaliśmy się z partnerem więc do niczego w tym terminie nie doszło. Zobaczymy, planowo @ powinna pojawić się za 5 dni, coś tam testowałam wczoraj dla zabicia czasu, oczywiście negatywny, ale akurat tym się nie sugeruje.
Poczucie zmarnowanego cyklu jest gorsze niż brak rezultatów. A co tam u Was? Któraś też testuje w okolicach niedzieli?
 
Kochana bardzo się cieszę [emoji3590] Takie wiadomości sprawiaja ze powraca nadzieja.
Dzień dobry! Noc oczywiście nieprzespana, w ogóle nie mogłam zasnąć, około 3 jadłam jeszcze banana bo taki głód mnie dopadł, że szok [emoji23] Zrobiłam rano jeszcze test Baby Boom od 25 i tam też jest II krecha! No nie wierzę... Czyli to nie był sen! Lecę na betę, TSH i progesteron [emoji2] Czuję się dziwnie [emoji28]
Zobacz załącznik 1078762
 
Cześć dziewczyny, mam doła. W tym miesiącu bez monitorowania owu, tylko kalendarz. Chyba się jednak franca przesunęła o ponad tydzień, przytulanki były według kalendarza, śluz płodny pojawił się tydzień później i to taki jakiego nie widziałam u siebie z dwa lata. Mijaliśmy się z partnerem więc do niczego w tym terminie nie doszło. Zobaczymy, planowo @ powinna pojawić się za 5 dni, coś tam testowałam wczoraj dla zabicia czasu, oczywiście negatywny, ale akurat tym się nie sugeruje.
Poczucie zmarnowanego cyklu jest gorsze niż brak rezultatów. A co tam u Was? Któraś też testuje w okolicach niedzieli?
Kurcze... Może udało Wam się przytulać np. kilka dni przed? Wtedy byłaby szansa :) Tak czy siak, nie takie cuda się zdarzały!
 
reklama
Do góry