reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
I u mnie @ przyjdzie w ciagu tygodnia myślę.

Ale u was kobitki to mam nadzieję że zadnego okresu tylko dobre wiadomości :)
 
Ja widzę kreskę [emoji846] zrób rano i dawaj znać. Trzymam mocno kciuki
Hej wlasnie zrobiłam test i kreska jest identyczna jak wczoraj tak samo jasna... skoro wczoraj robiłam test po godzinie 16 i wyszła tak jasna to chyba rano powinna byc ciemniejsza? :( Dodam ze to takie same testy
 
Hej wlasnie zrobiłam test i kreska jest identyczna jak wczoraj tak samo jasna... skoro wczoraj robiłam test po godzinie 16 i wyszła tak jasna to chyba rano powinna byc ciemniejsza? :( Dodam ze to takie same testy
Wydaje mi się że ze nasza @Verona26 tez tak miała, z popoludnia była chyba nawet wyraźniejsza niż z rana kolejnego dnia.. Było tak Verona? :p
A ciąża jest :)
 
reklama
Ja tez widzę Czekamy na poranne dobre wieści [emoji173][emoji4] [emoji4]
[/QUOTE
Nie wiem co mam myslec, zrobiłam przed chwila test z tej samej firmy co wczoraj po 16 a kreska identyczna nawet ciutkę nie jest ciemniejsza... a przecież z rana powinna byc ciemniejsza :( nie wiem co mam myslec dziewczyny co jeżeli te testy mnie tak oszukują
 
Do góry