reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Powiem wam ze w głębi serca mam nadzieję , a mimo wszystko jestem tak zdystansowana ze nie zdajecie sobie nawet sprawy. Boje się że to biochem albo co gorsza cp. Teraz będę jak na szpilkach do jednej bety drugiej bety potem do usg 🙈

Ale z mnie pesymistka 😑🤦🏼‍♀️
Ale czekam na Wasze kreseczki.
PS. Wiecie tylko wy. Na razie nie powiem nikomu 🙈 nawet mój wojtus dowie się jak będę pewna 🧐🧐
 
Powiem wam ze w głębi serca mam nadzieję , a mimo wszystko jestem tak zdystansowana ze nie zdajecie sobie nawet sprawy. Boje się że to biochem albo co gorsza cp. Teraz będę jak na szpilkach do jednej bety drugiej bety potem do usg [emoji85]

Ale z mnie pesymistka [emoji58]🤦🏼‍♀️
Ale czekam na Wasze kreseczki.
PS. Wiecie tylko wy. Na razie nie powiem nikomu [emoji85] nawet mój wojtus dowie się jak będę pewna 🧐🧐

Mocno trzymam kciuki żebyś zaraz mogła już na spokojnie się ciesYC ta ciąża i uwierzyć :)

Matka wariatka tobie tez gratuluje. Piękne kreseczki z rana :) wszytskiego dobrego dziewczyny [emoji7]
 
Witam z rana kobietki!
U mnie miała dziś być beta ale jakos tak na okres się czuje więc stwierdziłam że powtórze test. I niestety negatywny także ten mój cień z poprzedniego testu był niewiarygodny 😣 póki co to 33 dc 3 dzień spóźnienia ale byłam też przeziębiona nie dawno więc stąd ten poślizg.

Czyli czekamy na @ i działamy dalej chodź już tak trochę mnie to męczy 😬 jak pierwszy raz się staraliśmy to jeden cykl i pyk gotowe.
 
Powiem wam ze w głębi serca mam nadzieję , a mimo wszystko jestem tak zdystansowana ze nie zdajecie sobie nawet sprawy. Boje się że to biochem albo co gorsza cp. Teraz będę jak na szpilkach do jednej bety drugiej bety potem do usg 🙈

Ale z mnie pesymistka 😑🤦🏼‍♀️
Ale czekam na Wasze kreseczki.
PS. Wiecie tylko wy. Na razie nie powiem nikomu 🙈 nawet mój wojtus dowie się jak będę pewna 🧐🧐
kochana spokojnie!!!!!! jestem przekonana ze to zdrowa ciaza, z ktorej bedzie sliczny bobasek! strach bedzie caly czas ale my silne kobietki jestesmy! musisz wierzyc, ze bedzie dobrze i jak najmniej stresow! trzymam kciuki za bete! od razu daj znac
 
reklama
Do góry