reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Poza tym ze mam wyrzuty sumienia, bo nie pojechalam z mezem (ale zakazał mi dla mojego dobra, za duzo stresu i wysilku fizycznego w związku z ta cholerna noga) to sie czuje dosc dobrze :) pogoda tez u nas robi swoje. Pociesza mnie fakt ze przyjaciele dzis przyjezdzaja i jutro do nas wpadaja na %% :) to ja sie posmieje chociaz i moj troche ochlonie po ostatnich dniach. Wczoraj mnie ginekolog wezwal :D nie wiem po co ale niech mu bedzie [emoji14] jedynie wiem ze endometrium 10.5 [emoji23]
Haha przywołałaś mnie myślami :D jak się czujesz dziś ?

U nas się rozpogodziło i jest ciepło normalnie idzie wiosna !
Odnośnie jedzenia to ja się wybieram za godzinę na tajskie [emoji1786]

Ja bym zanaczyla też bete a nóż cos pokaże [emoji110][emoji110]

Ja miałam robione w piątek a plamienie miałam do poniedziałku
 
Cześć,
Byłam na podobnym wątku tu na forum, ale wygasł. Przyznam, że za dużo tu postów, żeby wszystko przeczytać, będę śledzić od tego momentu ;).
Staramy się o drugie dziecko, obecnie trzeci cykl, 17 dc. W poprzednim była prawdopodobnie ciąża biochemiczna.
Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
 
reklama
Kochana z tym bzyknirciem to była zwykły żart! Chodziło mi o prznosnie że my już tam jesteśmy A dziewczyny które dołącza do nas nawet nie miałam jeszcze owu i też będę pazniernikowymi mamami [emoji4] I tyle w temacie!
Słuchaj ja ci wczoraj napisalam że może w paru miejscach napisalam zbyt ostro. I przeprosiłam. I to ja napisałam na tamtym wątku z tego co pamiętam i określiłam coe identycznie jak tu w pierwszym poście za co przepraszam bo za pewne nie powinnam pewnych słów pisać.

Jedenej rzeczy nie rozumiem. Po co to drążysz. Zamiast napisać sundee przepraszam i na prawdę byłoby już wszystko okej. I przestac wysmiewac innych. Widziałam ze tam na wątku jechalyscie po nas i co drążę to? Nie. Szczerze jedyne co mnie interesuje to tyle żeby również być październikową mama.

A komentarz ze jeszcze niebzykniete no cóż pozostawię bez komentarza poziom prezentujący przez panią która to napisala.

Blagam was skończcie to bo jestem tu by dzielić się staraniami. A nie czytać wyśmiewanie i klotnie.
 
Do góry