reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To raczej była pęknięta torbiel/cysta. Masz szczecie ze tak się skonczylo i nie musisaas być operowana jeśli to to. Ja bym pokazała się lekarzowi jescze za jakiś czas. Pewnie reszta się wchłonie stad brak już krwawienia. Dlatego zawsze warto przy braku @i negatywnych testach isc do lekarza wtedy daje coś na wywołanie i torbiel się wchłania zamiast pękać. A jak mocno boli brzuch tp już koniecznie do lekarza nie czekać. Idź na wizytę kontrolna za kilka dni a jakbyś się gorzej czuła to wcześniej.
My robiliśmy we wtorek a dziś piątek wyniki zaraz Wam wkleje :)
 
Ostatnio tylko czytam was i nic nie piszę prawie. Jestemw 16 dc, od 12 dnia robię testy owu ale póki co ciągle negatywne. Dziś będę robić piąty test. Jeśli patrzeć zgodnie z poprzednim cyklem to owu powinna być w środę 22 dc, to od kiedy ta kreska zaczęłaby grubnąć że tak powiem? [emoji85][emoji3][emoji3][emoji3]
Na zdjęciu testy do 19dc. Drugie zdjęcie 20dc. Może nagle się pojawiać [emoji846]
IMG_20200116_183233.jpeg
IMG_20200117_094546.jpeg
 
Podobne objawy miałam wczoraj tuż przed snem ale z prawym jajnikiem. Potem szczypniecie ale nic nieprzyjemnego tylko to czułam. Oby to była implementacja[emoji120][emoji120][emoji120]
Bo obawiam się wciąż że z jakimiś hormonami niedomagam. Dziś 21dc[emoji123]
Kiedy robisz test?[emoji847][emoji847][emoji847]
U mnie dziś 25 dc okres teoretycznie na 23stycznia. Chyba nie chce się rozczarować jak się spozni to zatestuje :)
 
reklama
Do góry