reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
NIe wiem co to clo nawet.

Boli już jajnik z prawej strony... więc idzie z prawej. 😞 😞
Clostibelgin czy jakoś tak to się pisze to lek na stymulację żeby w danym cyklu kobieta miała więcej pecharzykow żeby pekly nie jeden jak to normalnie jest tylko z 2 lub 3 żeby zwiększyć szanse na zajście więcej ciążę to tak jakbym miała 3cykle w jednym . Nie wolno tego zażywać więcej niż 6mies wyczerpuje rezerwę jajnikowa u kobiety . A że u mnie było ok to spróbowałam
 
Tak mnie cieszą te wszystkie II... ❤️
Ale sama mam ostatnio wrażenie, ze już tylko u Was będę je oglądać... 😭 a swoich się nie doczekam.... 😔
Tak czy inaczej czekam aż wszystkie je zobaczycie....
 
reklama
Matko nadrobiłam!

Gratulacje tym którym jeszcze dziś nie złożyłam :) dzięki wam można oczy nacieszyć 2 kreskami i wysokimi Betami.

@ruda trzymam kciuki!

U mnie 49 dc @ brak a z rana test negatywny :(
Czy może być tak że do zagnieżdżenia doszło w piątek ( prawdopodobnie 12 dpo) i jeszcze na testach nie widać ? W piątek cały dzień strasznie bolał mnie brzuch ,już myślałam że @ przyjdzie a jej nie widać 🙈
Bez kitu jestem już na skraju załamania tym cyklem 🤦‍♀️
Trzymam kciuki żeby się udało !!!
 
Do góry