reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jedna babka mowi ze ona 10 dni po owulacji miala bete 70 a ja mam marne 18.7 mimo dobrego progesteronu...martwie sie okropnie...dopiero co mialam biochemiczna ale wtedy progesteron byl do dupy 😭😭😭
Nie ma co się martwić na zapas bo to Wam nie służy 🙂 poczekaj na najnowsze wyniki 🙂trzymam kciuki żeby wszystko było ok i beta ładnie przyrastala 🙂
 
reklama
Co do bety to naprawdę trzeba mieć zdrowe podejście, ja też kiedyś miałam betę taką, że powinnam być w ciąży, a dostałam okres, wiele dziewczyn tu miało bety 6, 8, 12, 20 i później dostawały okres. To, że beta jest powyżej np.5,8 nie daje żadnej gwarancji. Dla Piernika będzie najlepiej jak powtórzy badanie i sprawdzi przyrost. Nie pisze tego po to, by kogokolwiek straszyć, takie są poprostu realia i lepiej mieć tego świadomość. Ale racja, jej beta jest dość wcześnie zrobiona i oby miała super przyrost⬆
Oczywiscie, ze nie daje jej gwarancji.. ale jaki jest sens straszyc kogos, ze beta jest niska.. przeciez kortyzol momentalnie skacze.. U Piernika super, ze jej beta 9dpo wyszla, bo niektorym to beda dopiero wychodzi po @..
 
Hej. Dzisiaj mój 2 dc... zacznę od tego, że wczoraj jak dostałam okres z rana to popłakałam się z bólu. Nie pamietam kiedy ostatnio taki miałam ból. Wzięłam nospe, pyralginę.. siedziałam na toalecie i czekałam aż ból minie.. uwierzcie mi nie mogłam wstać, czekałam aż trochę minie. Doszłam do pokoju z płaczem szukałam ketonalu bo wiedziałam, że mam gdzieś ostatnią tabletkę. Nie wiedziałam, czy mam leżeć czy chodzić.. mama mi przyniosła butelkę z gorąca wodą i jakieś ziółka... po godzinie przeszło. Później znów nachodził ból wiec ibuprom poszedł w ruch.. ehh do czego dążę. Zawsze miałam obfite miesiączki. Dzisiaj 2 dc a ja po nocy prawie czysto, w ciągu dnia póki co jest mało... nie wiem co się dzieje co się we mnie pozmieniało. Czy któraś miała podobnie?
😊😊😊 nie wiem czy isc juz na grudniowe...moze za wczesnie sie ciesze? Progesteron myslisz ze jest dobry?
Dobry !
 
Aj szkoda, że taki wynik.

Mogła się owu przesunąc do przodu i nie wyjdzie Ci wtedy na teście - pozostaje poczekać.
Dzięki Aga. Może faktycznie coś się poprzesuwało chociaż wątpię.
W każdym bądź razie coś mi nie pasuje. Ostatnie moje 3 cykle to : 27 dni, 27 dni, 27 dni. Szły jak w zegarku. A dziś 30 dc.
No to czekamy. Fajnie, że Ty już masz to z głowy 😉 nowy cykl, nowe szanse 😉
 
reklama
Do góry