reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Karola to faktycznie nerwy Ci psuje ten Twoj maz... teraz to Ty sie powinnas fochac, a nie on ;)

Kasia pewnie ze mi taka ladna synowa odpowiada :D hehe

Emalia super ze u Ciebie wszystko dobrze :)

Marcia trzymaj sie ;) i teraz mozemy juz prosic ladnie Krystianka, zeby wyszedl juz nie dlugo do mamusi :) :)
 
reklama
Marcia - trzymaj się! no i teraz bedziesz spokojniejsza o Krystianka! porozmawiaj z nim i powiedz że ciocie czekają :)

Karola - moja Madziula to Magdalena. Magdy nie dało sie w USC zapisać, ale ja nawet nie chciałam!

Ashlee - no to jeszcze kiedyś o Tym pogadamy :p:p:p:p:p
 
Jestem po ktg i niby zapis ok ale jeszcze lekarz musi to ocenic. Zauwazylam ze jak maly spi , sie nie rusza to zapis jest 140 a jak zaczyna sie wiercic od razu szybuje ponad 170 ale nie przekroczylo 180. Skurczy teraz nie bylo najwiecej 30 , na dole pewnie bylam zdenerwowana i moze dlatego byly mocniejsze.

moja jedna wspollokatorka pojechala rodzic za to druga ciagle spi i chrapie jak chlop:wściekła/y::szok: Jak ja noc przetrwam...
 
O 16.17 na świat przyszła nasza coreczka Liliana. Waga 3650g, 55cm i 10 pkt Apgar. Poród opisze innym razem. Powiem tylko ze dla mnie porod sn to trauma i nigdy więcej.
 
Dzien doberek!
ja noc mialam fatalna......lozko tragicznie niewygodne, brak mojego kojca i koncert na dwa glosy bo nowa wspollokatorka okazala sie tez chrapac Wiec budzilam sie o 23, 1,3,5 i za kazdym razem musialam sluchawki na uszy zakladac bo bym nie usnela. Mam nadzieje ze ta laske co tu juz byla jak ja przyszlam to wykopia na porodowke bo chyba skurcze jej sie nasilaja ale wogle ona jakas dziwna, taka jak to sie mowi sloma z butow wystaje...spi w dresach , topie i skarpetkach tak jak byla caly dzien , teraz skurcze ma co 7 min ( tzn ona mowi ze to nie skurcze bo jej na pecherz napiera ) wiec jej tlumaczymy ze ma skurcze to konczy sie skurcz i zaczyna chrapac od razu
Poza tym ja jak w nocy wstawalam siku to na paluszkach zeby nie pobudzic a ta zachowuje sie jakby byla sama na sali takze mam nadzieje ze juz jej dzisiaj nie bedzie...
poza tym nie wiem czy tak bylo zawsze czy tylko teraz po tych kontrolach ale tetno dziecka jest badane co 2-3 godz nawet w nocy przychodzila z tym przemosnym i sprawdzala. Od momentu kiedy wstalam to juz dwa razy byla z tym aparacikiem.


Jupi chrapaczka idzie rodzic :-)


milego dnia wam zycze dziewuszki
 
reklama
Avensis- wielkie gratki kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marcia- współczuje kochana. Też kiedyś miałam chrapiącą współlokatorkę na sali i wiem jaki to koszmar i męczarnia .

Ja oczywiście zaczęłam dzień od mega zamulenia. Zaraz jade zawieźć Ole do babci na kilka dni ferii a potem trze coś w domu zacząć robić :)

Miłego dnia dziołchy moje kochane :***************
 
Do góry