reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Bezbarwny i rozciągliwy jest płodny, ja mam taki około owulacji i przed @, podobno czasami tak jest i to oznaka przygotowywania się do @, tak mi gin powiedział.
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Moniqa rozciągliwy i przeźroczysty to bardzo płodny więc męża za krawacik i do sypialni na igraszki. :-)


Mam do Was takie pytanko. Czy wysiłek fizyczny może wpłynąć na starania o dziecko? Ostatnio mam trochę dźwigania i nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ np jak byłabym w ciąży?
 
Z tego co wiem, to dźwiganie w ciąży jest zakazane, nawet dziecka podobno nie powinno się podnosić. Może spowodować poronienie.
 
Ewka może być problem, bo teraz ja jestem w pracy, a potem mężulek do 6 rano :crazy: Ja wstaję wychodzę, a on wraca i tak do soboty....
No ale widzimy się z dwie godzinki (jak nie ma korków i szybko przejadę po pracy) tak więc wlatuję do domu i o nic nie pytam :-D Ciekawe jak zareaguje.... :-D
 
Hejka :)
Ja też słyszałam właśnie,że taki śluz,to prawdopodobnie na owulkę.Więc do dzieła!:-)
U mnie bez zmian.. Może dzisiaj się jakieś boboseksy trafią :-D. Czekam na moje testy owu,powinny jutro już być.:tak:
No i ciekawa jestem,czy niepokalanek coś pomógł z regulacją cyklu...:sorry: Dopóki nie dostanę @,to się nie dowiem...ale oczywiście lepiej będzie,jak w ogóle nie przyjdzie.Ale nie łudzę się- jeśli zatestuję najdalej 2 dni po terminie @,która wypada teoretycznie 17.06 i wyjdzie 1 krecha,to znaczy,że znów nic z tego i będzie oczekiwanie na okres...:zawstydzona/y:
lamorela to nie jest tak,że dźwiganie jest zabronione..Owszem,należy na siebie uważać bardziej niż zwykle i ograniczać ciężkie prace fizyczne bądź właśnie podnoszenie ciężarów...Ale ja nie jestem w stanie nie wziąć mojej Sary na ręce przez 9 miesięcy dlatego,że istnieje ryzyko...Ja rozumiem,do czego zmierzasz; tym bardziej,jeśli ciąża jest zagrożona,to w ogóle rzeczywiście najlepiej zredukować najwięcej jak się da...ale niestety,nie da się wszystkiego przewidzieć..:no: Osobiście uważam,że należy o siebie w ciąży dbać i uważać,ale nie wpadając w paranoję- w końcu to dość wyjątkowy okres dla kobiety.;-)
U nas pogoda się załamała...Zaraz chyba będzie padać.:sorry:
 
Zrobiło się tak jakoś uroczyście dzięki Waszym zdjęciom ślubnym. Lamorela cudna suknia taka lekka, zwiewna, śliczniusia:) A Ty Moniqua wyglądałaś jak laleczka - no i figurka fiu fiu fiu! Rozbawiłaś mnie tym tekstem że dziś dzałasz-nie pytasz :) mam rozwiniętą wyobraźnię i już widzę minkę twojego biednego, przerażonego chłopa z komiksowym dymkiem nad głową: "co w nią wstąpiło?!?" :szok:
Tak jakoś mnie nastroiłyście do wspomnień, bo akurat 20czerwca - więc niebawem - my obchodzimy 4-tą rocznicę. Fajnie być żoneczką hihi, pomijając drobne sprzeczki... ale tego ciężko uniknąć chyba jeśli są dwie osobi i dwa poglądy.. eh, jest oki. Cudnie by było mieć taki rocznicowy prezencik w postaci zafasolkowania.... rozmarzyłam się
a jeśli chodzi odźwiganie to odradzam, lepiej unikać jeśli sie da.
 
Ulika dziękuję. W sumie to ja też chcę zobaczyć minę męża :cool2: Mam plan normalnie: wchodzę do domu i już ;-):-D

Masz rację piękny byłby to prezent na rocznicę, życzę Ci go z całego serduszka. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zresztą wszystkim nam tego życzę (niekoniecznie na rocznicę, bo ja musiałabym jeszcze do września czekać....)
 
Macie jakiś pomysł na zdjęcia, czy zdajecie się na fotografa?

my zdaliśmy się na fotografia, aczkolwiek oboje z mężem fotografujemy więc bidulek nie miał z nami łatwego zadania, musiał się postarać 3 razy mocniej niż zazwyczaj bo wiedział, że znamy się na rzeczy i wytkniemy mu najmniejszą niedoróbkę :-D no ale trzeba przyznać, że nie było się do czego przyczepić jeśli chodzi o zdjęcia, pełen profesjonalizm, my chociaż byliśmy jak drętwe kołki pozując do zdjęć, to tak nas zagadał, rozśmieszył, że zdjęcia wyszły bardzo naturalnie.

oto kilka z nich:

e3713331f3.jpg przygotowania

750c1b2833.jpg plener
10ac6701f8.jpg
70d2cff88a.jpg
cd95c986c8.jpg
be9b21920b.jpg
b9d75faba4.jpg
b688c40fe5.jpg

moniqaa bardzo fajne, zdjęcia, oryginalne i z pomysłem :-D

co do śluzu, to jak najbardziej, przezroczysty i ciągnący się to ten najlepszy z najlepszych, hehe

a jak długo bierzesz wiesiołka?
 

Załączniki

  • 750c1b2833.jpg
    750c1b2833.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 32
  • 10ac6701f8.jpg
    10ac6701f8.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 32
  • be9b21920b.jpg
    be9b21920b.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 38
  • b9d75faba4.jpg
    b9d75faba4.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 29
  • e3713331f3.jpg
    e3713331f3.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 37
  • b688c40fe5.jpg
    b688c40fe5.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 24
  • 70d2cff88a.jpg
    70d2cff88a.jpg
    60,3 KB · Wyświetleń: 28
  • cd95c986c8.jpg
    cd95c986c8.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
reklama
Karola piękne zdjęcia. W ogóle to piękna Kobietka z Ciebie :tak:
Czwarte zdjęcie od góry rozłożyło mnie na łopatki. Jest przepiękne.
Jeśli mogę zapytać, to zajmujecie się z mężem fotografią zawodowo, czy raczej dla przyjemności? Zdjęcia stały się ostatnio moją pasją, jeszcze nic nie potrafię, ale sprawia mi przyjemność pstrykanie :tak:



Dopisane:

Olej z wiesiołka biorę trzeci, albo czwarty cykl.

Hm.... jako, że zmieniła się kolejność zdjęć, to chodziło mi o to zdjęcie: https://www.babyboom.pl/forum/attachment.php?attachmentid=565872&d=1371130102
 
Ostatnia edycja:
Do góry