reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Ale tu cisza. Witam w ten piękny słoneczny dzień.

U mnie chyba zaczynamy odliczanie, zobaczymy jak jutro tempka :)

Jak tam u Was? Patrząc na listę, to w tym tygodniu zacznie się robienie testów. Oby sypały się same pozytywne :)


Ni-kusia- 1.07 pozytyw, betka 84,5
Marti- 12.06
naaatiszon- 13.06
beti - 18.06 18.06.
ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06
gabi84 - 22.06
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
Moniqaa -01.07 30.06 (chociaż bardziej obstawiałabym 25.07)
żabucha- 11.07
 
reklama
Ja powinnam dostać dziś/jutro @. Jak nie dostanę do piątku to będę testować. (Choć opóźnienie będzie spowodowane raczej odrzuceniem tabletek)
 
U mnie staranki wstrzymane, przez sytuacje, którą opisałam. Smutno mi dodatkowo, bo jestem tuż przed owulacją. Ech, do tego pada, ale to nic, mam po cichu nadzieję, że uda mi się umówić do profesora na przyszły miesiąc, bo na ten już pewnie nie mogę liczyć. Ewentualnie do CZMP w Łodzi pojadę, zobaczymy co wyjdzie taniej:-)
 
Ostatnia edycja:
emalia już pisałam Ci pod wykresem ale jestem pod takim wrażeniem, że napisze jeszcze raz, a co!

piękny skok!!!! teraz czekamy na jutrzejszą tempkę!

makota trzymam kciuki by @ po tabsach przyszła normalnie, moja przyszła chyba po ponad 60 dniach chyba :baffled:

lamorela kurcze, sorry ale nie jestem chyba za bardzo w temacie :zawstydzona/y: dlaczego staranka wstrzymane?
 
karola w związku z tym, że jestem po przeszczepie nerki, biorę leki immunosupresyjne i w razie gdyby coś się zaczęło dziać źle podczas ciąży, w moim mieście nie są w stanie mi pomóc, bo nie wiedzą jak mogliby zareagować, co podawać. Dlatego nikt nie chce ryzykować, bo może być wszystko książkowo, a może być coś nie tak i wtedy będzie problem. Zostałam odesłana do prof. Dębskiego, który przyjmuje w Warszawie lub do CZMP w Łodzi, bo tam mają specjalistów, który choć raz spotkali się z takim przypadkiem. Bo jest mało jest kobiet w moim wieku z przeszczepioną nerką:-)
 
Przeszczep to miałam już 10 lat temu (miałam wtedy 9 lat). Spełniam warunki jakimi jest poziom kreatyniny poniżej 2 i brak ostrego odrzucenia przez ostatnie dwa lata (nigdy go nie miałam), więc ogółem starać się bym mogła, ale przez brak lekarza, który podjąłby się prowadzenia ciąży, nie mogę tego robić.:no: mamy małego doła z mężem, dlatego idziemy dziś potańczyć na wieczorze bachaty:-) ( nasze nowe hobby, uczymy się tańczyć od miesiąca i całkiem nieźle nam idzie!:-D
 
lamorela no to fajnie, że po przeszcepie jest ok, no ale skoro jest ok to dlaczego nikt nie chce sie podjąc prowadzenia Twojej ciąży? jeszcze rozumiem gdybyś miała jakieś problemy ze zdrowiem, no ale nie masz przecież! :confused:

zazdroszczę nauki tańca, mój mąż do tańca jest bardzo oporny, wołami bym go nie zaciągnęła na kurs tańca :-)

kilka godzin temu wspominałam na staraczkach listopadowych, że wybrałabym się na jakiegoś grilla no i bach, przed chwilą teść dzwonił, że grilla robią :-D
 
Mój na tańce sam się rwał:-) chodzimy na bachatę i taniec towarzyski, łącznie trzy razy w tygodniu po 1,5 godziny. A co do ciąży to nie chcą się podejmować bo po prostu nie wiedzą co mieliby zrobić gdyby zaczęło się ze mną coś złego dziać, jakie leki podawać i ogólnie jak się zająć.
 
reklama
lamorela, a może udałoby się zrobić taki lekarski tandem - żeby o Twoją ciąże dbał ginekolog z Białegostoku w stałym kontakcie z lekarzem z Warszawy czy Łodzi?
 
Do góry