reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Hejko i ja się przywitam. 43 lata, córka lat 12 z pierwszego małżeństwa. W drugim małżeństwie starania od stycznia (wcześniej twierdziliśmy, że za starzy jesteśmy na kolejne dziecko). Moje AMH całkiem znośne, morfologia męża 2%. Jedno nieudane IUI, jedno poronienie zatrzymane 9 tc- zabieg w sierpniu. Staramy się naturalnie, nie wiem jeszcze ile cykli, ale już niebawem będziemy podejmować decyzję o zakończeniu starań😥
Nie poddawaj sie🤗.
Mam 40 lat, 3 poronienia, po 12 latach rozwiodlam sie z mezem , wreszcie mam kogos z kim naprawde chce miec dziecko.
Na pewno bede probowala do konca.W tym miesiacu mam wizyte w klinice plodnosci.
 
reklama
Witam ☺️ Liczę jeszcze 25 wiosen, ale pragnę już mieć własne bobo 🤗❤️ Instynkt obudził się we mnie, kiedy dowiedziałam się o pierwszej ciąży, która niestety zakończyła się poronieniem. 🥺 Było to półtorej roku temu, teraz czuję się bardziej gotowa na kolejną ciążę. Tydzień temu byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa i on nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Ale zastanawia mnie czy endometrium w postaci 5mm jest odpowiednie w 15dc? Lekarka nie powiedziała mi nic na ten temat, a czytałam, że jest to poniżej normy, choć granica jest mocno umowna…
 
Witam ☺️ Liczę jeszcze 25 wiosen, ale pragnę już mieć własne bobo 🤗❤️ Instynkt obudził się we mnie, kiedy dowiedziałam się o pierwszej ciąży, która niestety zakończyła się poronieniem. 🥺 Było to półtorej roku temu, teraz czuję się bardziej gotowa na kolejną ciążę. Tydzień temu byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa i on nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Ale zastanawia mnie czy endometrium w postaci 5mm jest odpowiednie w 15dc? Lekarka nie powiedziała mi nic na ten temat, a czytałam, że jest to poniżej normy, choć granica jest mocno umowna…
A kiedy wypada Ci owulacja?
 
Cześć! Mam 29 lat, mąż 31. Na pokładzie czterolatek (po 16cs, naturalnie, bez stymulacji). O kolejne dziecko staramy się od marca 2022. Mąż bez obciążeń chorobowych, ja z dopiero zdiagnozowaną IO i Hashimoto. Cykle 27-dniowe (+-6 dni). W tym cyklu w 17 dniu ogromny pęcherzyk. Jutro termin @. Od wczoraj standardowy u mnie ból piersi i jakieś dziwne ukłucia w podbrzuszu, więc już zupełnie na nic się nie nastawiam. Lekarz "dał nam" jeszcze 3 miesiące, a później w przypadku niepowodzenia będziemy działać. Wokół same porody i ciąże, którymi oczywiście się cieszę, ale jednak też jest to nieco dołujące. Tak czy siak witam się z Wami i trzymam kciuki za wszystkie Staraczki. ☺️
 
Miałam mieć 28, czyli był to 17dc, od 25 obserwowałam u siebie śluz płodny, ale temperatura skoczyła mi dopiero 29
W czasie owulacji endo powinno mieć min 6mm, chociaż historia zna przypadki, ze zagnieżdżenie doszło dużo w cieńszym, prawda @Calineczka92 ? ;) mogło wiec urosnąć spokojnie przez te dwa dni, dlatego lekarz uznał je za ok. Oczywiście jakbyś miała 2mm grubsze to byłoby lepiej ale myślę, ze jak na dwa dni przed owu to było w porządku.
 
W czasie owulacji endo powinno mieć min 6mm, chociaż historia zna przypadki, ze zagnieżdżenie doszło dużo w cieńszym, prawda @Calineczka92 ? ;) mogło wiec urosnąć spokojnie przez te dwa dni, dlatego lekarz uznał je za ok. Oczywiście jakbyś miała 2mm grubsze to byłoby lepiej ale myślę, ze jak na dwa dni przed owu to było w porządku.
Dokładnie tak, moje endo na usg 5dpo miało 5.7mm, a obecnie z tego mam pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 😊 i wszystko wyglądające dobrze, więc niby powinno być lepsze, ale takie też bym już nie skreślała 😊.
 
Cześć! Mam 29 lat, mąż 31. Na pokładzie czterolatek (po 16cs, naturalnie, bez stymulacji). O kolejne dziecko staramy się od marca 2022. Mąż bez obciążeń chorobowych, ja z dopiero zdiagnozowaną IO i Hashimoto. Cykle 27-dniowe (+-6 dni). W tym cyklu w 17 dniu ogromny pęcherzyk. Jutro termin @. Od wczoraj standardowy u mnie ból piersi i jakieś dziwne ukłucia w podbrzuszu, więc już zupełnie na nic się nie nastawiam. Lekarz "dał nam" jeszcze 3 miesiące, a później w przypadku niepowodzenia będziemy działać. Wokół same porody i ciąże, którymi oczywiście się cieszę, ale jednak też jest to nieco dołujące. Tak czy siak witam się z Wami i trzymam kciuki za wszystkie Staraczki. ☺️
Hejo, witaj! Mam nadzieję, ze szybko się uda :) powodzenia!
 
reklama
Znalazłam na fejsie dzisiaj.
Może ktoś jest ze Szczecina i skorzysta. @Bolilol?
 

Załączniki

  • FB_IMG_1675447903156.jpg
    FB_IMG_1675447903156.jpg
    100,8 KB · Wyświetleń: 73
Do góry