reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ale tylko kiszony - nigdy konserwowy!
u mnie minęło po półtora roku, bo covid przechodziłam w listopadzie 2020 a ogórki zaczęłam jeść jakoś miesiąc temu . Konserwowe i kiszone normalnie jadłam tylko takich nie przetworzonych nie. Czymś mi śmierdziały, taką chemią. Czy to swojskie czy ze sklepu nie wchodziły 😉
 
reklama
u mnie minęło po półtora roku, bo covid przechodziłam w listopadzie 2020 a ogórki zaczęłam jeść jakoś miesiąc temu . Konserwowe i kiszone normalnie jadłam tylko takich nie przetworzonych nie. Czymś mi śmierdziały, taką chemią. Czy to swojskie czy ze sklepu nie wchodziły 😉
Ja nie umiem w korniszony.
W sumie mi po covidzie smak się nie zmienił :D ale ja miałam w lutym. Na razie w niedzielę za to byłam jakaś zafocusowana na śledziku. Normalnie niemal go widziałam w takiej śmietanie <3
 
Miłego dnia dziewczyny 😘 co dzisiaj robicie na obiad? U mnie udka, ziemniaczki no i kapusta kiszona😍❤️ Wczoraj wróciłam do ćwiczeń a dzisiaj czuje już jak uda mnie bolą, zakwasy 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20220502_175507.jpg
    IMG_20220502_175507.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 52
reklama
Miłego dnia dziewczyny 😘 co dzisiaj robicie na obiad? U mnie udka, ziemniaczki no i kapusta kiszona😍❤️ Wczoraj wróciłam do ćwiczeń a dzisiaj czuje już jak uda mnie bolą, zakwasy 🙈
u mnie na szybko pierś z kurczaka w sosie sojowym (a’la gulasz) z ziemniaczkami. Samo się musi gotować, bo mam mega dużo sprzątania na chacie po szlifowaniu 🙆‍♀️ Ale dzisiaj już gruntujemy nowy pokój! 🤩
 
Do góry