reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dzisiaj przyjdą moje pinki. Zapytałabym, czy myślicie, że mogę sobie zrobić tak z dupy testa, oczywiście bez żadnych podstaw i sensu, ale wiem, że odpiszecie, że kto mi zabroni 😂 kompletnie nie wiem jak wygląda mój cykl po poronieniu, także nie wiem kiedy będę mieć okres, czy owu była i kiedy jak coś xD
Nikt nie może cię zatrzymać :D
 
reklama
Dzisiaj przyjdą moje pinki. Zapytałabym, czy myślicie, że mogę sobie zrobić tak z dupy testa, oczywiście bez żadnych podstaw i sensu, ale wiem, że odpiszecie, że kto mi zabroni 😂 kompletnie nie wiem jak wygląda mój cykl po poronieniu, także nie wiem kiedy będę mieć okres, czy owu była i kiedy jak coś xD
To tym bardziej trzeba zrobić xD
 
Hmm, ja wiem, że nie jestem typowa staraczką bo to dopiero mój drugi cykl ale jakoś się wkręciłam w forum - wcześniej byłam na ciąża po poronieniu i tam pasuje jak ulał ale u nas aktualnie albo dziewczyny w ciąży albo świeżo po poronieniu - jedne i drugie chyba chwilowo na mnie źle działają. Wiec trochę szukam dla siebie nowego miejsca - ale bez szkody dla siebie ;)
 
Hmm, ja wiem, że nie jestem typowa staraczką bo to dopiero mój drugi cykl ale jakoś się wkręciłam w forum - wcześniej byłam na ciąża po poronieniu i tam pasuje jak ulał ale u nas aktualnie albo dziewczyny w ciąży albo świeżo po poronieniu - jedne i drugie chyba chwilowo na mnie źle działają. Wiec trochę szukam dla siebie nowego miejsca - ale bez szkody dla siebie ;)
No i fajnie, możesz siedzieć z nami :D
 
Ja też mam już jakiś suplementowy wstręt, podobnie na kontrolne badania.

Brała która z Was TMG na obniżenie homocysteiny? Mi zaleciła dietetyczka bo miałam homocysteine 8, ale jakoś się nie mogę zebrać do ich zamówienia.
 
Hmm, ja wiem, że nie jestem typowa staraczką bo to dopiero mój drugi cykl ale jakoś się wkręciłam w forum - wcześniej byłam na ciąża po poronieniu i tam pasuje jak ulał ale u nas aktualnie albo dziewczyny w ciąży albo świeżo po poronieniu - jedne i drugie chyba chwilowo na mnie źle działają. Wiec trochę szukam dla siebie nowego miejsca - ale bez szkody dla siebie ;)
witamy!
U nas zawsze mnóstwo wrażeń, niestety nie zawsze tych pozytywnych…

Mam takie marzenie żebyśmy wszystkie mogły na zawsze opuścić ten wątek i zrobić wielki zlot ExStaraczek razem z naszymi bobasami 🥰
 
Ja też mam już jakiś suplementowy wstręt, podobnie na kontrolne badania.

Brała która z Was TMG na obniżenie homocysteiny? Mi zaleciła dietetyczka bo miałam homocysteine 8, ale jakoś się nie mogę zebrać do ich zamówienia.
Ja brałam, miałam homo 9,5 a po dwóch miesiącach 9,7 😃 Przestałam łykać ten siuwaks.
Twój wynik jest w porządku.
 
reklama
Do góry