reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Tak, ponoć w krajach gdzie jedzą bataty jest więcej ciąż mnogich 😃 Jeszcze korzeń z manioka polecają 😉


O to może los się do nas uśmiechnie i będziemy razem na wątku Lutowym 🥰 Trzymam kciuki. U mnie chyba drugie dzień cyklu bo pierwsze 3 dni było tylko brązowe plamienie więc liczę od pierwszej Czerwonej krwi czylinod wczoraj 😃 A lekarz dał Ci zielone światło? Mi kazał doczekać trzy pełne cykle a to właśnie trzeci więc niby dopiero w czerwcu miałam się starać najprędzej 😄
O mamuniuuu! Kocham manioka 😍 Nawet nie wiedziałam że ma takie właściwości. Mace spożywałam jakiś czas temu, muszę do tego wrócić :) A my wczoraj po zupce batatów ej i ogólnie trochę tych batatów jadamy, kocham 😍
A dał nam zielone światło po drugiej @, na razie czekam na tą drugą, chciałam próbować w obecnym, ale no się poprztykaliśmy i g wyszło :) Także teraz już na legalu będziemy próbować :) Nie wierzę że się szybko uda, ale mój jest z lutego, fajnie by było, z lutego są fajni ludzie 😛
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny!
Appka pokazała mi pik dopiero po tym jak wrzuciłam te blade testy. Wcześniej miałam po prostu poziom LH oznaczony jako „High”.
Bo tak ta apka działa, wyłapuje pik dopiero jak kolejny jest bledszy, bo ma porównanie.
Ja tak samo.. wewnątrz to już krzyczę. Najgorsze jest to, ze czasem nigdy się nie wie, z Jakiego powodu się nie udaje..
Ja dalej nie znam przyczyny czemu od 20mcy (minus 2 poronienia i przerwy w tym czasie) nie osiągnęliśmy celu a trochę się już przebadaliśmy...
Tak. Jeden cykl. Nie udało się w cyklu stymulowanym, ale co ciekawe w kolejnym bez żadnych wspomagań zaszłam w ciąże… teraz jestem 6+5, ale jeszcze przede mną wizyta z Usg, aby podejrzeć czy jest serce. Niestety plamię i mam mocne skurcze podbrzusza więc niewiadomo co to dalej będzie…. Jestem na acardzie i Clexanie.
Na zapobieganie skurczom mi lekarz kazał brać magnez 3x dziennie. Ponoć też no-spe piszą.
Super, trzymam kciuki. A powiesz mi co to ta maca? Bo mnie się tylko z tym suchym chlebkiem kojarzy 😅
Maca to taki korzeń, ja dodawałam sproszkowany do shakeów. Wiedziałam tylko że poprawia ogólnie samopoczucie, dodaje energii i tyle, a tu nowość :p
to wszytsko wkurza jeszcze bardziej ze np siostra mojego męża mieszka w Holandii i ma 2 czy ileś IVF refudndowane. Ale nie, u nas tzreba grube dziesiatki tysięcy bulić za wszystko...
Ja mieszkałam w Szwecji i moja koleżanka tam podchodzi do IV, ma 3 darmowe próby, a zarabia x razy więcej odemnie 😔 A tutaj to taki cel do osiągnięcia chyba tylko dla wybranych...
@Ladycarooo a ja chyba aktualnie jestem w stanie Ci życzyć tylko żebyś nie dostała pierdolca w całym tym bagnie w jakim se siedzimy i żebyś z niego wylazła z różowym pomarszczonym wyjącym i osranym po pachy dzieciem
Jeju, miałam to już niejeden raz napisać, ale brzmisz zupełnie jak moja bardzo bliska koleżanka. No teksty po prostu jak z jej ust wyjęte, więc jesteś mi bliska 😁
 
reklama
Laski moze głupie pytanie, ale pomimo ze staram się od lat zajsc, to z testami nie mialam do czynienia za bardzo.To prawda ze lepiej robic z pierwszego siku rano?Mam jeszcze jeden, test to mogę jutro powtórzyć, a jeśli znowu cos bedzie to w poniedziałek na bete.. ale boje się nawet dopuścić mysl do siebie ze mogłoby mi się udać..
Tak, potworz rano test I w pon idź na betę 🤞
 
Dziewczyny powiedzcie, czy z testami facelle jest coś nie tak? Bo spotykam się z naprawdę różnymi opiniami, niektóre kobietki mówią, że super, a drugie wręcz przeciwnie. Co myślicie? :) Podobno czułość mają 10
 
Ja przejechalam 75 km samochodem (ucze sie jeździć od nowa) i cala sie spocila , teraz stary prowadzi a ja piwkuje :D mam weekend wyjebongo :D
Bo ogolnie ja mam taka przypadłość, ze jak mam urodziny to mi odpierdala. Wszystko mi wolno, jem, pije, śpiewam, chodze w koronie. Co roku mi stary kupuje nowa taka z plastiku xD tylko na 30 mialam taka porzadna za 80 zl xD no i zaczyna sie :D najwazniejszy dzien w roku kiedy wolno mi wszystko. Kiedys poszlam do klubu ze stritizem XD
Ja prdl też czasami mam koronę! Zazdro klubu ze striptizem 😍 Muszę z Tobą koniecznie zrobić łączone urodziny!🤩
 
Dziewczyny powiedzcie, czy z testami facelle jest coś nie tak? Bo spotykam się z naprawdę różnymi opiniami, niektóre kobietki mówią, że super, a drugie wręcz przeciwnie. Co myślicie? :) Podobno czułość mają 10
trudno powiedzieć, bo właśnie są różne opinie ;) ja osobiście jestem z nich zadowolona i mnie nie oszukały. Uważam jedynie, że są bardzo czułe, co jest ich plusem i minusem. Plusem, bo wykrywają naprawdę wczesną ciążę, a minusem, bo wyłapują biochemy. Tak było u mnie.. Myślę, że mniej wrażliwy test mógłby ich nie wykryć i spałabym spokojniej. Ale kto co woli :)
 
reklama
Do góry