reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ja tak robię i zazwyczaj nie mam zaburzeń, ale na wszelki wypadek też sobie to notuje bo jakby mi później ten jeden dzień nie pasował do wykresu to sobie go pomijam [emoji16]
A jeszcze pytanko jak się obudzę i nie mogę usnąć leżę w łóżku tę godzinę to liczyć wtedy taki pomiar czy też już będzie niewiarygodny?
 
reklama
2 dni temu pisałaś pierwszy post tutaj, że już masz objawy ciążowe więc gdyby wtedy coś się już działo to testy nie pozostawiłyby dziś żadnej wątpliwości.
Jeśli na 3 testy tej samej firmy i robione z tego samego moczu tylko jeden pokazał kreski to prawdopodobnie to on jest wadliwy.
Nie pozostaje Ci nic innego jak iść na bete
Dziś 29 dzień cyklu... Dziewczyny zrobiłam trzy testy, dwa negatywne a jeden... No właśnie. Jest tam coś, czy ja już świruje? Zobacz załącznik 1357478
 
Nie, dwa pozostałe to inne testy ale z taką samą czułością 10mlU/ml. Nie chcę robić kolejnego nie z porannego moczu więc poczekam do jutra. Sam człowiek nie wie czy się cieszyć czy to fałszywe nadzieje
 
Wysyłka prawie tyle co testy [emoji23][emoji23][emoji23]
Też mi się podobają i ich szukałam :D
Screenshot_20220114_085649_com.huawei.browser.jpeg
 
Oczywiście, że ma.
Dlatego ja mam budzik na pomiar.
U mnie nawet 15 minut ma znaczenie, poza tym temperatura wrażliwa jest na wszystko.
Są dziewczyny, u których jedno piwko wypite dzień wcześniej robi bałagan w pomiarach.
Ja na przykład zapisuję sobie wszystkie takie rzeczy, które mogą zaburzać pomiar
Podziwiam!
Chyba musze sie zrobić bardziej porządna jeśli chodzi o samobserwacje.
Już i tak jest o niebo lepiej niż rok temu 😀
 
reklama
Do góry