reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Ciężko mi coś mądrego powiedzieć bo robiłam 2 podejścia i przy pierwszym zaszłam w ciążę w drugim cyklu, za drugim podejściem w pierwszym i żadnej nie donosiłam. Samego zajścia też nie wiąże z suplementacja, raczej przypadek
Rozumiem, ja zaczelam brac jakieś 2 tyg temu i w sumie nie wiem czego oczekuje 😁🤣 chyba świątecznego cudu 🤣
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji6] Mam nadzieję że mnie pamiętacie jeszcze bo słabo się odzywam ostatnio [emoji6] Ale mam do was pytanie w środę za tydzień idę na laparoskopię w związku z zatkanym jajowodem i szczerze mówiąc już głupia jestem i się naczytałam i się boje trochę szczególnie że mam uczulenie na na nlpz i nie mogę brać przeciwbólowych [emoji53] Jakie są wasze doświadczenia z laparoskopią ?

Moje znośne [emoji16]
 
Po pierwsze jeśli powiesz anestezjologowi o uczuleniu to na pewno dobiorą do Ciebie metodę znieczulenia i łagodzenia bólu po laparo więc nie ma sensu się tym przejmować.
Sama laparoskopia no cóż, zasypiasz budzisz się i na następny dzień do chaty.
Przysługuje Ci l4 średnio około 2 tyg, masz 2 lub 3 małe dziurki i tyle.
Ja miałam mniej szczęścia bo pocięli mnie jak do cc, a i to przeżyłam więc nie jest najgorzej
Cześć dziewczyny [emoji6] Mam nadzieję że mnie pamiętacie jeszcze bo słabo się odzywam ostatnio [emoji6] Ale mam do was pytanie w środę za tydzień idę na laparoskopię w związku z zatkanym jajowodem i szczerze mówiąc już głupia jestem i się naczytałam i się boje trochę szczególnie że mam uczulenie na na nlpz i nie mogę brać przeciwbólowych [emoji53] Jakie są wasze doświadczenia z laparoskopią ?
 
Cześć dziewczyny 😉 Mam nadzieję że mnie pamiętacie jeszcze bo słabo się odzywam ostatnio 😉 Ale mam do was pytanie w środę za tydzień idę na laparoskopię w związku z zatkanym jajowodem i szczerze mówiąc już głupia jestem i się naczytałam i się boje trochę szczególnie że mam uczulenie na na nlpz i nie mogę brać przeciwbólowych 😕 Jakie są wasze doświadczenia z laparoskopią ?
Jedyne co niemiło wspominam z laparoskopii to ból gardła po intubacji i ból klatki piersiowej po uniesieniu powłok brzusznych. Cała reszta spoko i nie ma czego się bać.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😉 Mam nadzieję że mnie pamiętacie jeszcze bo słabo się odzywam ostatnio 😉 Ale mam do was pytanie w środę za tydzień idę na laparoskopię w związku z zatkanym jajowodem i szczerze mówiąc już głupia jestem i się naczytałam i się boje trochę szczególnie że mam uczulenie na na nlpz i nie mogę brać przeciwbólowych 😕 Jakie są wasze doświadczenia z laparoskopią ?
Ja się bardzo bałam laparo i przekladalam ją z myślą że się uda bez niej. Później żałowałam że przekladalam bo w 3 cyklu po laparo byłam w ciąży i nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to że koleżanka z sali co miała też w tym dniu laparo też zaszła w ciążę w 3 cyklu i urodziłyśmy dzieci praktycznie w tym samym czasie z różnica kilku godzin w tym samym szpitalu 😄 (tylko myśmy miały laparoskopie diagnostyczne, po długich nieudanych staraniach)
Sam zabieg nic mnie nie bolał, wycięli mi mała torbiel przy okazji, na drugi dzień do domu i po dwóch dniach wróciłam do pracy (nie chciałam mieć zwolnienia ze szpitala ginekologicznego żeby nikt nie pytał co mi było) . Czułam się świetnie wiec poszłam do pracy, ale w razie czego wzięłabym zwolnienie od rodzinnego.
 
Do góry