reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
O matko, te ceny są straszne. Coś kiedyś słyszałam o dopłacie samorządów do in vitro, ale to tylko wybrane i zapewne kropla w morzu potrzeb
To zależy od samorządu czy przeznaczy pieniądze na dofinansowanie, rząd niestety się wycofał z tego programu🤷🏻‍♀️ U mnie w mieście ani gminie niestety nie ma dofinansowania ☹️ Ceny są zawrotne ale cała procedura jest na maksa skomplikowana, mnóstwo ludzi przy tym pracuje itd to tez ceny wysokie ☹️
 
No czytam też o tym i masz racje, tylko juz teraz nie wiem jak to ogarnąć 🤦‍♀️ sprawdzę w poniedziałek co mam w szerszym pakiecie medi, bo może bedzie laparo to wykupie🤔

To jest zabieg na nfz. Mnóstwo z nas go tu miało.
Dostajesz Skierowanie od lekarza, idziesz do szpitala i zapisujesz się na termin. Skierowanie może wypisać prywatny gin
 
To jest zabieg na nfz. Mnóstwo z nas go tu miało.
Dostajesz Skierowanie od lekarza, idziesz do szpitala i zapisujesz się na termin. Skierowanie może wypisać prywatny gin
Chodziło mi o to ze na medi może mozna po prostu sie umówić, a zeby bylo na nfz musialabym isc do innego gina i poprosic o to skierowanie, bo tak glupio mi isc do mojego i podważać jego decyzje. Znowu glupio wrocic do mojego jak nie zrobie tego hsg ze skierowania tylko laparo 🤯No musze to przemyśleć jak to rozwiązać 🙄
 
Chodziło mi o to ze na medi może mozna po prostu sie umówić, a zeby bylo na nfz musialabym isc do innego gina i poprosic o to skierowanie, bo tak glupio mi isc do mojego i podważać jego decyzje. Znowu glupio wrocic do mojego jak nie zrobie tego hsg ze skierowania tylko laparo 🤯No musze to przemyśleć jak to rozwiązać 🙄
ja swojej po prostu powiedziałam, że jeśli drożność u mnei nic nie pomoże to i tak muszą laparoskopie więc niech zrobią za jedynym zamachem wszystko i się zgodziła
 
ja swojej po prostu powiedziałam, że jeśli drożność u mnei nic nie pomoże to i tak muszą laparoskopie więc niech zrobią za jedynym zamachem wszystko i się zgodziła
W sumie masz racje, tylko musze zdobyc nr do niego, dal wizytowke na pierwszej wizycie ale oczywiście zgubilam 🤦‍♀ ja to bym potrzebowala zeby ktos chodzil ze mna na te wizyty 😅, Zazu jakbys musiala dorobic do kredytu na emeryturze to na pewno będą chetne! 😁😁
Bardzo dziękuję za pomoc 🤗
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie dzis bociany w tle. Także sexroom otwarty 😈🥵
20220520_155939.jpg
 
Do góry