reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wizyta 28 godzin po podaniu Pregnyl, pęcherzyk nie pęknął… wiec już szans brak.. chciałam coś na wywołanie okresu ale lekarz mówił ze trzeba czekać… pytanie ile? Czy ktoś był w podobnej sytuacji ?
To, że pęcherzyk nie pękł nie musi oznaczać, że miesiączka się nie pojawi. Mi miesiączka się czasem kilka dni spóźniała i przychodziła sama bez wywoływania.
 
reklama
Dziewczyny, czy ktoś z was się zaszczepił przeciw covida? Mój jest zaczepiony a ja się boję.. Chodzą legendy że później stajesz bezpłodną🙈 Ja w to nie wierzę zabardzo ale kurde coś mnie trzyma i się narazie nie szczepie , ale w sumie to już się zastanawiam nad tym ..
Zaszczepiłam się w maju i aktualnie jestem w 26tc. 2 dni temu znajoma w ciąży (niezaszczepiona) w 29tc trafiła do szpitala z pozytywnym testem. Myślała, że przeziębiona, później kaszel taki, że nie łapała oddechu. Mała w brzuchu niedotleniona, serce nie pracowało miarowo, dostała sterydy na płuca bo prawdopodobne urodzi na dniach.
 
Dziewczyny, czy ktoś z was się zaszczepił przeciw covida? Mój jest zaczepiony a ja się boję.. Chodzą legendy że później stajesz bezpłodną🙈 Ja w to nie wierzę zabardzo ale kurde coś mnie trzyma i się narazie nie szczepie , ale w sumie to już się zastanawiam nad tym ..
Dwiema dawkami, czekam na trzecią (przypominającą) Wolę się zaszczepić i przejść łagodnie covid niż wylądować pod respiratorem lub mieć później powikłania.

Ja znowu słyszałam że szczepionka wzmaga płodność u kobiet i mężczyzn :-D Czy to prawda to nie wiem ale od następnego cyklu zaczynam starania. Jak szybko pyknie to może dzięki tej szczepionce bo o pierwsze się starałam 24cykle , o drugie 6 :-D
 
Dziewczyny, czy ktoś z was się zaszczepił przeciw covida? Mój jest zaczepiony a ja się boję.. Chodzą legendy że później stajesz bezpłodną🙈 Ja w to nie wierzę zabardzo ale kurde coś mnie trzyma i się narazie nie szczepie , ale w sumie to już się zastanawiam nad tym ..

Szczepiłam się dwiema dawkami, czekam na trzecią. U mnie jeżeli już to wpłynęła pozytywnie na cykl
 
Dwiema dawkami, czekam na trzecią (przypominającą) Wolę się zaszczepić i przejść łagodnie covid niż wylądować pod respiratorem lub mieć później powikłania.

Ja znowu słyszałam że szczepionka wzmaga płodność u kobiet i mężczyzn :-D Czy to prawda to nie wiem ale od następnego cyklu zaczynam starania. Jak szybko pyknie to może dzięki tej szczepionce bo o pierwsze się starałam 24cykle , o drugie 6 :-D
Za krótki czas obserwacji by ktokolwiek mógł wyciągać wnioski na temat spadku czy wzrostu płodności po szczepionce 🙂 ale w staraniach jak najbardziej trzymam kciuki za nas wszystkie 😁
 
Dziewczyny, czy ktoś z was się zaszczepił przeciw covida? Mój jest zaczepiony a ja się boję.. Chodzą legendy że później stajesz bezpłodną🙈 Ja w to nie wierzę zabardzo ale kurde coś mnie trzyma i się narazie nie szczepie , ale w sumie to już się zastanawiam nad tym ..
Ja jestem zaszczepiona 2 dawkami, czekam na trzecią.Moze wróć do postów @Magda_krk o tym jak przechodziła w ciąży Covid...
 
Ja przechodziłam covida już w marcu ale bardzo łagodnie , gorączka 3 dni i właśnie tydzień nie czułam zapachu i smaku w ogóle , nie wiem czy to mogło wpłynąć jakoś na moją nieudaną ciąże właśnie przez to .. nie wiem , nie pomyślcie że jestem jakaś głupia czy coś ,ale wiecie jak to jest , ja w ogóle dzieci nie ma a tak bardzo chcęęę
 
Ja przechodziłam covida już w marcu ale bardzo łagodnie , gorączka 3 dni i właśnie tydzień nie czułam zapachu i smaku w ogóle , nie wiem czy to mogło wpłynąć jakoś na moją nieudaną ciąże właśnie przez to .. nie wiem , nie pomyślcie że jestem jakaś głupia czy coś ,ale wiecie jak to jest , ja w ogóle dzieci nie ma a tak bardzo chcęęę
Mi ginekolog powiedział, że to bardzo prawdopodobne, że przez covid straciłam ciążę. Chociaż oczywiście na tak wczesnym etapie ciężko orzec ;) ledwo wyszłam po zabiego to poszłam się zaszczepić, za dużo historii słyszałam od mojej mamy pracującej w szpitalu
 
Ja przechodziłam covida już w marcu ale bardzo łagodnie , gorączka 3 dni i właśnie tydzień nie czułam zapachu i smaku w ogóle , nie wiem czy to mogło wpłynąć jakoś na moją nieudaną ciąże właśnie przez to .. nie wiem , nie pomyślcie że jestem jakaś głupia czy coś ,ale wiecie jak to jest , ja w ogóle dzieci nie ma a tak bardzo chcęęę
Ja też nie mam, a 36 na karku :) także ten tego :) Jakoś teraz trochę optymizmu podlapalam, to Ci ślę fluida ✨
 
reklama
Do góry