reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Za wcześnie zrobiłaś badanie beta. Właśnie ja tez moglam mieć owu 9.02 i tez chcialam isc 19.02 ale stwierdzilam, ze 10 dni po to wcześnie. Najlepiej bete zrobić 14 dpo Czyli 23/24.02 powinnaś zrobić. A @ kiedy masz miec?
No właśnie ciężko to teraz stwierdzić bo po tych poronieniach mam rozjechane cykle ale wydaje mi się że ok wtorku zakładając że owulcja była 09.02
A może się coś stać jak odstawiłam duphaston ? Ja się wykoncze :(
 
reklama
Dziewczyny, a czy mąż którejś z Was pracuje w delegacji? Ja mam teraz zagwozdkę i nie wiem jak podejść do tematu 🤨 słyszałam że dla jakości plemników najlepiej kochać się co dwa dni, u nas problemem będzie ta nieregularność. Mąż to w ogóle ma pecha bo ja mam ochotę max dwa razy w miesiącu 🤦‍♀️ więc czasami to mamy to naprawdę długie przestoje 🙈 w okolicach owu będę go ściągać do domu co drugi dzień (nie ma aż tak daleko 😋) ale myślicie że ten pierwszy stosunek po kilku dniach "postu" lepiej odpuścic żeby nie doszedł w środku? Mam schiza że plemniki będą jakieś słabe i jak dojdzie do zapłodnienia to ciąża znowu przestanie się rozwijać 😞😞😞
Ale przecież wygrywa ten najlepszy! A skąd pomysł że ciąża się nie rozwija z powodu słabego plemnika?🤔 Poza tym po "poście" seks lepiej smakuje. Chyba nie należy za dużo o tym myśleć 🙈
 
No właśnie ciężko to teraz stwierdzić bo po tych poronieniach mam rozjechane cykle ale wydaje mi się że ok wtorku zakładając że owulcja była 09.02
A może się coś stać jak odstawiłam duphaston ? Ja się wykoncze :(
Wiesz, ja Ci tego nie powiem bo się na tym nie znam.. ale jeśli się tak martwisz to może do gin przeddzwoń jutro? Kurcze, słabiutko..
Myślę, że nawet jeśli teraz przerwałaś i poczekasz na badanie bety do wtorku to gin i tak będzie kazała Ci znowu przyjmować jak będzie pozytywny wynik. Ale na właśną reke juz lepiej nie bierz, bo się różne rzeczy mogą zdarzyć - lek wkońcu na receptę 🤷‍♀️
 
Wiesz, ja Ci tego nie powiem bo się na tym nie znam.. ale jeśli się tak martwisz to może do gin przeddzwoń jutro? Kurcze, słabiutko..
Myślę, że nawet jeśli teraz przerwałaś i poczekasz na badanie bety do wtorku to gin i tak będzie kazała Ci znowu przyjmować jak będzie pozytywny wynik. Ale na właśną reke juz lepiej nie bierz, bo się różne rzeczy mogą zdarzyć - lek wkońcu na receptę 🤷‍♀️
Tak, jutro chyba zadzwonię. A we wtorek zrobię test lub pojadę na badanie.
Dziękuję za odpowiedź :)
 
Nie robiłam nigdy testów owulacyjnych ale dziewczyny zawsze pisały że kreska musi być równie intensywna jak ta kontrolna albo bardziej. Więc chyba te Twoje są negatywne [emoji2368] choć z drugiej strony znajoma dostała wskazówkę od ginekolog żeby współżyć codziennie od dnia jak tylko pojawi sie druga kreska i udało im się wtedy za pierwszy razem. A wcześniej starali się kilka miesięcy [emoji849]

Poziom LH waha się w ciągu całego cyklu, a nawet jednego dnia, wiec od momentu jak tylko pojawi się druga kreska to trochę błędne, ja mam bardziej lub mniej blade kreski cały czas, co jest normalne, bo LH jest, tylko niskie, nie znika w ciągu cyklu. Dopiero skok LH powoduje pęknięcie pęcherzyka, a skok LH na teście owu to właśnie ciemna kreska testowa (tak samo ciemna jak kontrolna lub ciemniejsza).
 
Hej to i ja dołączam do Staraczek 2021 ;)
Obecnie jestem w 13 dc i to nasz pierwszy cykl starań . Przejrzałam chyba całe forum :D i postanowiłam się odezwać bo w końcu w grupie raźniej ;)
Powodzenia dziewczyny!
Witamy, witamy!!
My z mezem aktualnie 2 cykl, ale zaraz @ i zaczynamy 3 cykl :D Także, uzbrój się w cierpliwość, ale zycze Ci aby udało się nawet i teraz!!
 
reklama
Hej dziewczyny ! Cis dzisiaj tu cicho trochę 🙂 co porabiscie? Jaki nastrój ? Ja trche się przeziębiłam i nastrój słaby. W tym tygodniu byłam na usg i był pęcherzyk 25,8 mm lekarz mówił ze jest odpowiedni, a js jestem przekonana, ze to już będzie cysta. Jestem zła ze lekarz nie podał właśnie pregnylu, bo może była jeszcze szansa z takim olbrzymem 😕. A wiec w poniedziałek dzwonię do innego lekarza i od następnego cyklu idę na monitoring. Powinnam jeszcze zrobić badanie progesteronu w 7 dc, ale jak go wyznaczyć jeżeli owulacji prawdopodobnie nie było 🤷‍♀️?
Ja wedlug flo jestem 12 dni po owu, i negatywne testy a piersi niesamowicie mnie bola przy dotyku. Ale wlasnie dzisiaj analizowałam swój cykl i według mnie mogłam mieć dzień później owulacje niż wskazywała mi aplikacja Flo. Zobaczymy, 3 dni do @.
Więc daj znać jutro czy test się nie mylił! 😅
Witaj w klubie. Tez mam 3 dni i mam nadzieje, ze się nie pojawi 😀
 
Do góry