reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Widzisz a znowu na instrukcji jest oznaczone ze ta kreska może być jaśniejsza i tez jest pozytywne , a właśnie już nie raz tu czytałam ze musi być tak samo intensywna .. no nic , zostaje Nam czekać :)
Czyli może zależy to od rodzaju testu. Według paskowych, które mam muszą być dwie czerwone krechy. Przepraszam, jeśli wprowadziłam w błąd ;-)
 
Powiedzcie mi kochane , jak uważacie ? Czy ten drugi test od góry jest pozytywny ? Nigdy tego nie robiłam :) stwierdziłam ze spróbuje aby poznać swój organizm ... test pokrywał się z tym jak się czułam zawsze w te dni ... Biochemię postanowiłam potraktować jako zwykłą miesiączkę tym bardziej ze nie była jakaś długa .. może jedne dzień więcej trwało krwawienie ... W instrukcji jest napisane ze kreska bledsze niż testowa również jest wynikiem dodatnim , jak to u Was było ? Jesteście bardziej doświadczone :)
Nie robiłam nigdy testów owulacyjnych ale dziewczyny zawsze pisały że kreska musi być równie intensywna jak ta kontrolna albo bardziej. Więc chyba te Twoje są negatywne 🤷‍♀️ choć z drugiej strony znajoma dostała wskazówkę od ginekolog żeby współżyć codziennie od dnia jak tylko pojawi sie druga kreska i udało im się wtedy za pierwszy razem. A wcześniej starali się kilka miesięcy 🙄
 
Dziewczyny, a czy mąż którejś z Was pracuje w delegacji? Ja mam teraz zagwozdkę i nie wiem jak podejść do tematu 🤨 słyszałam że dla jakości plemników najlepiej kochać się co dwa dni, u nas problemem będzie ta nieregularność. Mąż to w ogóle ma pecha bo ja mam ochotę max dwa razy w miesiącu 🤦‍♀️ więc czasami to mamy to naprawdę długie przestoje 🙈 w okolicach owu będę go ściągać do domu co drugi dzień (nie ma aż tak daleko 😋) ale myślicie że ten pierwszy stosunek po kilku dniach "postu" lepiej odpuścic żeby nie doszedł w środku? Mam schiza że plemniki będą jakieś słabe i jak dojdzie do zapłodnienia to ciąża znowu przestanie się rozwijać 😞😞😞
 
Czyli może zależy to od rodzaju testu. Według paskowych, które mam muszą być dwie czerwone krechy. Przepraszam, jeśli wprowadziłam w błąd ;-)
Spokojnie :) dopiero się uczę wszystkiego ;) z pierwsza ciążą wszystko było takie łatwe ... i myślałam ze teraz tez tak będzie .... ale ta biochemiczna w styczniu mocno mną zawirowała i zgłupiałam ... mój mąż wychodzi z założenia ze i tak lada moment mnie tknie i będę w ciąży ... i mam się tym nie przejmować .. ale ja jakoś nie potrafię o tym nie myśleć :(
 
reklama
Kochana to owulacyjne :) kupiłam kilka w zasadzie z ciekawości .. jestem po biochemicznej w styczniu ... ten cykl chciałam trochę poobserwować
A rozumiem! A więc dwie musza byc takiego samego koloru, wtedy wlasnie oznacza ze w ciagu doby powinna sie pojawic owulacja. Ja wspolczuje Ci tej ciazy biochemicznej, przezyłam taką pod koniec listopada. Kiedyś nam się uda i bedziemy szczesliwe mamuski, niewazne czy w 2021 czy w 2022. Wazne, ze kiedys do tego dojdzie! 😍
 
Do góry