reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja 3 dni temu zrobiłam test ciążowy. Wynik - słaba druga kreska. Dziś rano ponawiałam - znowu słaba druga kreska. Mąż patrzył i mówi, że chyba coś jest. Miesiączka spóźnia się już 5 dzień, chyba trzeba umówić się na wizytę do lekarza? Jak myślicie?
Nie wiem czy lekarz coś poradzi, moim zdaniem lepiej iść na betę. 👍
 
reklama
Właśnie przy clo było tak że albo nie było pęcherzyków albo mi nie pekaly same, chodziłam na monitoring i miałam wtedy też zastrzyk na pekniecie, potem mi lekarz zmienił na Letrozol i dzięki niemu mam dwoje dzieci już i staramy się o trzecie. Teraz mi lekarz kazał brać ten lek bo monitoringu (przypuszczam że przez pandemie choć chodzę prywatnie to powinno mu zależeć na pacjentach) Chyba się przejdę za tydzień zobaczyć czy wogole mi pękają te pecherzyki bo to dziwne ze takie rozbieżności cyklu mam między 26 -34 🙈

U mnie żadne stymulacje nie wpłynęły na wzrost pęcherzyków niestety, pomimo wielu prób, ale cykle mi się wyregulowały ładnie.
 
Hej Dziewczyny 😘

Jestem tu nowa, staramy się już z pół roku.🙈 Mam pytanie, czy stosujecie jakąś specjalna dietę podczas starań?
I czy któraś przyjmowała luteinę podjęzykową?
Ja specjalnej diety niestosuje zrezygnowałam jedynie z alkoholu i papierosów, staram się tez jeść zdrowiej i pije mniej kawy (ja piłam bardzo dużo) :)
 
reklama
Do góry