reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A ja czytałam że max.2,5
Ale mogę się mylić. Od trzech dni mnie goni do toalety na siuku może to zwykle zapalenie pęcherza ale ja chciałabym już wmawiać sobie objawy. :baffled: do tego mam napięte podbrzusze. Boje się że do czegos doszło ale się nie zagnieździło i zaraz dostanę przedwczesnego okresu. Ach gdyby świat był taki piękny i to były wczesne oznaki ciąży...
mi położna to powiedziała ostatnio, to ja mam gorzej wyskoczył mi dysk karetka Tobą lekow gorączka i jedyne co myślę że dziś test lh wyszedł fioletowy tak mocno że moja mama nawet stwierdziła że coś może nam się udać w końcu ale ten strach że przy takiej ilości leków gorączce to będzie jakiś problem i znów 10 dni do końca cyklu
 
reklama
Nigdy nie miałam poronień . Muszę się odezwać w takim przypadku do lekarza jeszcze raz czy mam brać duphaston i jak bedzie okres to odłożyć czy brać duphaston a w termienie spodziewanej miesiączki go odłożyć
Dopiero zaczynam a tu taki rzadki przypadek jestem ;P

Może duphaston działa inaczej niż luteina, nie chce Cię wprowadzać w błąd. Mówię tylko jak to u mnie wyglada, może ktoś inny się tu podzieli jeszcze swoim doświadczeniem [emoji6]
 
Czyżby to dziś? Testy zaczęłam robić od dnia wizyty u gine gdzie wyglądał na pozytywny ale dominującego pęcherzyka brak. We wtorek minie równo 7 dni od wizyty na monitoringu, a za 10 dni kończy mi się cykl. Czyżby teraz miała wystąpić owulacja ?
 

Załączniki

  • 607eed7c-ee2b-46b6-9052-27d06dda7e29.jpg
    607eed7c-ee2b-46b6-9052-27d06dda7e29.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 79
Czyżby to dziś? Testy zaczęłam robić od dnia wizyty u gine gdzie wyglądał na pozytywny ale dominującego pęcherzyka brak. We wtorek minie równo 7 dni od wizyty na monitoringu, a za 10 dni kończy mi się cykl. Czyżby teraz miała wystąpić owulacja ?

Obstawiam ze tak, jest taka możliwość. Może masz krótka fazę lutealna. Poza tym owu może się przesunąć. Pare miesięcy temu owu mi się przesunęła o tydzień, cykl tez się wydłużył o tydzień [emoji6] testowałam uparcie i wytestowalam, zbadałam sobie tez progesteron tydzień po domniemanej owulacji, żeby sprawdzić czy wystrzelił.
 
To nie ma znaczenia, chodzi mi o fazę lutealna, po owulacji. Jeśli owu miałaś 15-16.03 a planowy okres masz mieć 6.04 to przecież to jest 21-22 dni. I to pod warunkiem ze odstawisz wcześniej progesteron i faktycznie dostaniesz @ tego 6.04, a jeśli nie odstawisz to się może ciągnąć w nieskończoność.

Powiedz mi jeszcze raz jak brzmią zalecenia Twojego lekarza?
Brac luteine do ostatniego dnia cyklu testowac i albo brac dalej albo odstawic. Zalezy od testu.... 23.03 progesteron mialam 11. 7 wiec myślę ze owu byla dopiero 18 albo 19.03. Wtedy tez mialam bol owulacyjny....
 
Możesz mieć krótki peak. Jeżeli kreseczka była już tak samo ciemna bądź ciemniejsza to nie robi się dalej testów. Później mogą różne cuda wychodzić [emoji6]
bo chodzi o to ze miałam już pozytywny test owu ale czasem robię tak po prostu i mam wrażenie ze znów z każdym dniem ta druga kreseczka ciemnieje czyli tamten mógł się mylić ?
 
Brac luteine do ostatniego dnia cyklu testowac i albo brac dalej albo odstawic. Zalezy od testu.... 23.03 progesteron mialam 11. 7 wiec myślę ze owu byla dopiero 18 albo 19.03. Wtedy tez mialam bol owulacyjny....

No to ja się poddaje, w takim razie nie rozumiem co to znaczy „pęcherzyk na pęknięciu” [emoji6] skoro 4 dni pękał to ewidentnie nie byl „na peknieciu”.
a ból opisywany jako owulacyjny często pojawia się już po pęknięciu, wylaniu się płynu i krwi i podrażnieniu.
 
Obstawiam ze tak, jest taka możliwość. Może masz krótka fazę lutealna. Poza tym owu może się przesunąć. Pare miesięcy temu owu mi się przesunęła o tydzień, cykl tez się wydłużył o tydzień [emoji6] testowałam uparcie i wytestowalam, zbadałam sobie tez progesteron tydzień po domniemanej owulacji, żeby sprawdzić czy wystrzelił.
tak mam krótka ale zawsze było to mniej więcej 5 dni Max 7
 
reklama
Kochane tydzien temu na wizycie mialam wszystko w jaknajlepszym porzadku. Ksiazkowo. Dzisiaj w nocy na papierze zauwazylam jasno rozowa plamke. To bylo jednorazowe. Nie mialam plam na bieliznie. Lekarz powiedzial,że jak się powtorzy to mam fp niego zadzwonic ale ja sie i tak bardzo boje.
 
Do góry