reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jeśli owu była 19go to prog zbadany za szybko, niemniej po wartości można założyć ze za kilka dni by osiągnął szczyt wiec owu się odbyła. I tyle w sumie można powiedzieć. Czy coś z tego będzie to się okaże, nikt tego Ci nie przewidzi [emoji2368]
Wysłałam wynik do ginekologa i kazał mi brać 3x1 duphaston do czasu miesiączki i zastanawiam się bo duphaston zazwczaj bierze się przez 10 dni robi się przerwę i wtedy jest okres a tu mam brać do czasu okresu
 
Wysłałam wynik do ginekologa i kazał mi brać 3x1 duphaston do czasu miesiączki i zastanawiam się bo duphaston zazwczaj bierze się przez 10 dni robi się przerwę i wtedy jest ewentualny okres a tu mam brać kazego dnia dopoki nie będzie okresu .

Czytałam już takie rzeczy na innych forach od dziewczyn, ze im zalecano brac dupka albo lutke do wystąpienia miesiączki i trochę tego nie rozumiem. Ja tam okresu nie dostaje dopóki nie odstawię i prog nie spadnie, mam określona długość brać, robić betę i wtedy jak nie ma ciąży odstawić, żeby @ spokojnie nadeszła.

Swoją droga czemu masz brać duphaston?
 
Dziewczyny pozytywny ten test owu ?
 

Załączniki

  • IMG_2990.jpg
    IMG_2990.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 78
  • IMG_2991.jpg
    IMG_2991.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 79
Czytałam już takie rzeczy na innych forach od dziewczyn, ze im zalecano brac dupka albo lutke do wystąpienia miesiączki i trochę tego nie rozumiem. Ja tam okresu nie dostaje dopóki nie odstawię i prog nie spadnie, mam określona długość brać, robić betę i wtedy jak nie ma ciąży odstawić, żeby @ spokojnie nadeszła.

Swoją droga czemu masz brać duphaston?
Czytałam różne fora i wszystko się opiera na takiej zasadzie jak mówisz ale lekarz jest na urlopie i taka wiadomość mi napisał i szczerze tego nie rozumiem , bo przecież po wyniku progesteronu nie wiadomo czy jest ciąza czy nie a poza tym to nawet chyba za wcześniej . Nie mam pojecią dlatego szukam osoby co też tak miała brać ale nigdzie nie trafiam :(
 
Czytałam różne fora i wszystko się opiera na takiej zasadzie jak mówisz ale lekarz jest na urlopie i taka wiadomość mi napisał i szczerze tego nie rozumiem , bo przecież po wyniku progesteronu nie wiadomo czy jest ciąza czy nie a poza tym to nawet chyba za wcześniej . Nie mam pojecią dlatego szukam osoby co też tak miała brać ale nigdzie nie trafiam :(

Tym bardziej jak badalas proga 2dpo i miał taka ładna wartość to w szczycie 7dpo pewnie byłby na dobrym poziomie. Wiec nie rozumiem celu zastosowania dupka, ale może jakiś był, może nie znam całej historii albo innych zastosowań.

Niemniej z tym stosowaniem się nie wypowiem i nie pomogę. Ja normalnie fazę lutealna bez luteiny miałam 10 dni i teraz luteiną ją przy okazji wydłużam, odstawiam jak nie ma ciąży koło 14dpo a @ i tak przychodzi ze 4 dni później jak prog spadnie. Wiec u mnie @ nie przychodzi sama sobie w trakcie zażywania [emoji2368]
 
bo chodzi o to ze miałam już pozytywny test owu ale czasem robię tak po prostu i mam wrażenie ze znów z każdym dniem ta druga kreseczka ciemnieje czyli tamten mógł się mylić ?

Robi się do pierwszego pozytywnego. Poziom LH waha się w ciągu cyklu, a nawet w ciągu dnia, wiec kreski mogą być raz ciemniejsze, raz jaśniejsze, niektórym peak potrafi się nawet utrzymać kilka dni.

A dzisiejszy test jest negatywny.
 
reklama
Do góry