reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Krwawienie implatacyjne zależy od zagnieżdżenia zarodka, u mnie było to równo tydzień od owu (tydzień po stosunku) akurat wtedy trafiłam idealnie w owu, 11-12dc. Niestety tez w 8 tyg. dowiedziałam się, ze ciąża się zatrzymała. U mnie to była mikro kropeczka krwi
Tak, ja tez biore euthyrox, ale właśnie nie badałam witaminy d. Prl dawno temu i była w normie
Łykam jeszcze wit.b6 podobno też dobra na sluz.
 
Co tam w ogóle u Was dziewczyny? @Migdalove ?
Forum ucichło...

U mnie bez zmian, tez się nie odzywałam długo, ale podczytuje forum, my odpuściliśmy totalnie... ten rok jest pod tym względem słaby... bardzo rzadko możemy się zgrać z moim partnerem:( z drugiej strony mamy plany, marzy nam się własny domek i pomalutku, pomalutku dążymy do tego. Oczywiście nie zabezpieczamy się w ogóle, ale tez jakoś specjalnie się nie staramy, bo zbytnio nie ma kiedy :/ No i ogólnie póki co chce zrobić porządek z moja tarczyca, bo trochę to zaniedbałam 🤭😕

Fajnie kochana ze gdzieś tam po drodze realizujecie swoje inne życiowe plany i marzenia :) dobrze się na czymś takim skupić, a w odpowiednim momencie okaże się że i marzenie o dzidziutku samo się spełniło ;) mam nadzieję że będzie tak u Was niedługo i będzie i dzidziek i domek ;)

U mnie po krotce to urodziłam 22 listopada synka :) Kacper ma dziś już 3 tygodnie i 2 dni i zaczynam widzieć jak z noworodka robi się z niego niemowlak i to coraz większy :) od wyjścia ze szpitala przybrał już na wadze prawie 1,100 kg ;)
 
Ostatnia edycja:
Fajnie kochana ze gdzieś tam po drodze realizujecie swoje inne życiowe plany i marzenia :) dobrze się na czymś takim skupić, a w odpowiednim momencie okaże się że i marzenie o dzidziutku samo się spełniło ;) mam nadzieję że będzie tak u Was niedługo i będzie i dzidziek i domek ;)

U mnie po krotce to urodziłam 22 listopada synka :) Kacper ma dziś już 3 tygodnie i 2 dni i zaczynam widzieć jak z noworodka robi się z niego niemowlak i to coraz większy :) od wyjścia ze szpitala przybrał już na wadze prawie 1,100 kg ;)
😍😍😍😍 cudownie❤️ Kochana to jest Twoja pierwsza czy kolejna ciąża? Przepraszam, ze pytam, ale już nie pamietam 🙄 to ładnie, niech synuś rosnie zdrowy ❤️
 
Jak tam dziewczyny przygotowania do świąt? My co prawda jesteśmy niewierzący więc obchodzimy bardziej komercyjnie gwiazdkę, więcej miała uroku ta kolacja jak tata żył. Te święta będą trudne. Powinniśmy być we czwórkę a nawet może w piątkę bo termin wychodził na koniec grudnia.
 
reklama
Do góry