reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
I jak wytrwalas do tej wizyty?ja to siedze jak na szpilkach xd musze zajac czyms glowe. :) i co widzialas juz cos na usg? To moja pierwsza ciaza wiec nawet nie wiem czego sie spodziewac:)
Ja wytrzymalam choć mialam długi czas ze swirowalam przez brak objawów [emoji6] ale nie chcialam isc za wcześnie zeby potem nie bylo ze "jeszcze nic nie widac, prosze przyjsc za tydzień "[emoji6]
Ty jak nie chcesz czekac mozesz isc np w 6/7tc np 6+2 jeśli nie opoznila co sie jakos bardzo owu to serduszko juz moze być [emoji6]
Ja juz widzialam pulsujace serduszko [emoji7] ide znow w nastepna środę, wtedy juz z wynikami badań i załóżmy karte ciąży [emoji7]
 
Hej dziewczyny. Moze ja napisze moje poniedzialkowe wyniki z beta hcg wynisila 294. wskazuje na 5 tydzien wiec zgadzalo by sie z kalendarzykiem. Ale ostatnie wydarzenie mnie przerazilo i bardzo wspolczuje i sie wystraszylam i juz jakos sie nie ciesze. Boje sie ze sie rozczaruje. Jutro ide na kolejna bete zeby zobaczyc jak przystara i dodam do tego progestero. Do gina umowialm sie na pierwsza wizyte za 2 tygodnie.
Gratuluje wspaniałego wyniku.[emoji173] [emoji173]
 
Ja wytrzymalam choć mialam długi czas ze swirowalam przez brak objawów [emoji6] ale nie chcialam isc za wcześnie zeby potem nie bylo ze "jeszcze nic nie widac, prosze przyjsc za tydzień "[emoji6]
Ty jak nie chcesz czekac mozesz isc np w 6/7tc np 6+2 jeśli nie opoznila co sie jakos bardzo owu to serduszko juz moze być [emoji6]
Ja juz widzialam pulsujace serduszko [emoji7] ide znow w nastepna środę, wtedy juz z wynikami badań i załóżmy karte ciąży [emoji7]
Umowilam sie na 15 wiec bedzie 6 +4 zobaczymy co wyjdzie. :) na razie swiruje xd chociaz 3mam za siebie kciuki!:)
 
reklama
No co wy gadacie [emoji33] Ja rybkę w prawie 16 tc też ;o Jestem w szoku, że tak szybko bo niby dopiero delikatne ruchy w 18 a kopniaki późno po 20 tygodniu
To teoria ;) każda kobieta powie Ci coś innego. Ja też z tych szczupłych i lekarz powiedział,że to normalne,że czułam ruchy tak wcześnie, bo zwyczajnie nie mam tłuszczyku :D Ty też zaraz poczujesz, zobaczysz :)
 
Do góry