reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Przepraszam autokorekta TESTAMI [emoji20][emoji23]
Pamietaj ze testy owu nie daja 100% pewnosci ze owu byla [emoji57]

Ostatnio jak pytalam gin to mowila ze ani testy ani wyrazny skok temperatury i ladny wykres nie moga potwierdzić ze owu była choc wszystko na to wskazuje bo moga np nie pekac pęcherzyki [emoji57]
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z testami owulacyjnymi robie 1 raz, dziś 18 dc, cykle mam różne strasznie nie regularne... Testuje od 12dc i ciągle negatywne... Śluz od 4 dni jest ok a dziś poprostu przepiękny przeźroczysty ciagnący się chyba do 10 cm :p ból jajnika też jest. Byłam w 9 dc i lekarz mówił że w obu jajnikach pęcherzyki są. Testy kupowane w Rosmanie, mimo objawów może nie być owulacji?
 
Dziewczyny ciążowe - jak to jest z szyjka i śluzem? Bo u mnie taki niby wodnisty, ale przy szyjce kremowy ciut-mleczy.
A mokro i mokro :/

Poza tym czasem cos zaboli ale niewiele.
 
Dziewczyny jak to jest z testami owulacyjnymi robie 1 raz, dziś 18 dc, cykle mam różne strasznie nie regularne... Testuje od 12dc i ciągle negatywne... Śluz od 4 dni jest ok a dziś poprostu przepiękny przeźroczysty ciagnący się chyba do 10 cm [emoji14] ból jajnika też jest. Byłam w 9 dc i lekarz mówił że w obu jajnikach pęcherzyki są. Testy kupowane w Rosmanie, mimo objawów może nie być owulacji?
Moze nie byc owu mimo objawów, moze za malo pecherzyki urosly, lub jestes z tych ktore te testy zupełnie nie wychodza po prostu [emoji6]
A jesli masz nieregularne cykle tzn jakie ? Jesli sa dlugie to moze owu dopiero przed Tobą po prostu [emoji4]
 
Wstępnie na samym początku ciąży myśleliśmy o imieniu Maja lub Kaja. Potem już nie, stwierdziliśmy,że będziemy się zastanawiać nad imieniem jak poznamy płeć. :) teraz pomyślimy :) Póki co zostaje Maja lub Kaja :)
Nam też się podoba imię Kaja ale nadamy raczej Kaya czyli imię w orginale, do naszego nazwiska będzie idealnie pasować. :) O ile uda nam się kiedyś. ;) A dla chłopca Julian. :)
 
Moze nie byc owu mimo objawów, moze za malo pecherzyki urosly, lub jestes z tych ktore te testy zupełnie nie wychodza po prostu [emoji6]
A jesli masz nieregularne cykle tzn jakie ? Jesli sa dlugie to moze owu dopiero przed Tobą po prostu [emoji4]

Przeważnie 32-34 choć ostatnio nie pojawił się wogle i po 40 dc był wywolywany lekami. .
 
reklama
Ktoś potrafi ocenić te zdjęcia?
20180820_210608.jpg
20180822_113823.jpg
 

Załączniki

  • 20180820_210608.jpg
    20180820_210608.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 257
  • 20180822_113823.jpg
    20180822_113823.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 256
Do góry