reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Asiula86 nie mogę wstawić zdjęcia wykresu :crazy:
W ciągu dnia miałam jednorazowy mocny ból w podbrzuszu i dość mocno bolał mnie jajnik teraz już się uspokoiło a za to pojawił się piękny płodny śluz jeszcze ładniejszy i więcej go niż wczoraj więc i dziś serduszkowanie niech tylko mąż wróci z kąpieli haha :-D
 
reklama
Chyba coś w tym jest - nigdy nie chcałam dziecka z końca roku, ale zaczęliśmy od lutego „bo to przecież trochę potrwa to może akurat tak, żeby było na wiosnę...” a tu na początek listopada ;p jestem prawie pewna, że jak zaczęlibyśmy koło czerwca to by tak szybko nie poszło i i tak byłby koniec roku... bo wtedy by nam bardziej zależało ;p

No widzisz, a ja właśnie nie chciałam z początku roku;) Poza tym mąż jeszcze kończy studia wtedy i styczeń/luty to chyba będzie najgorszy okres, chciałam żebyśmy na początku już na spokojnie razem mogli ogarnąć dwójkę. Ale wierzę i wiem że tak właśnie miało być, to widocznie był najlepszy czas dla nas, a Bóg się śmieje z naszych planów:D

Dziękuje wszystkim za gratulacje i trzymam kciuki:* Dalej myślę że to sen;)
 
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
Widac widac! Piekne 2 krechy. Gratuluje:)
 
U mnie dziś skok temperatury o 0,2 stopnia :D nie mogę wstawić wykresu ale spróbuję go napisać
1-4 dc @
5 dc 36,1 sucho
6dc 36,0 - - -
7 dc 36,1----
8 dc 36,1----
9-12 dc 36,0 wilgotno /sucho, szyjka zaczyna się unosić i otwierać
13 dc 36,1 mokro, rozciagliwy, szyjka wysoko, otwarta
14 dc 36,2/1 temp mierzona 3 razy za każdym inna wartość bardzo mokro, rozciagliwy, szyjka bardzo wysoko że nie mogłam dosięgnąć choć nigdy nie miałam takiego problemu
15dc 36,4
Luteine mam brać od jutra ale poczekam do 3 wyższych temperatur
 
Dzień doberek!! Tak jak mówiłam zrobiłam dzisiaj test i mamy to ♥️
Wątpliwości nie mam. Dzisiaj lub jutro skocze jeszcze na betę.
Wiec dziewczyny. Nie mam żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, piersi tez nic a nic. Nie jestem zmęczona. Jedynie co dwa dni temu mnie tak wypryszvzylo jakbym była pogryziona przez stado komarów. I to w takich miejscach jak policzki i pod oczami. Nigdy nie myślałam ze to będzie objaw. Ale u mnie musi być bo nigdy tak nie miałam. :laugh2: Okres spóźniony półtora tygodnia. A testy robiłam w dniu spodziewanej i 4 dni później od tej daty i nawet cień cienia nie wychodził. Jedynie na jednym wyszedł ale to po kilku długich godzinach a potem znowu negatywy wiec brałam go za pomyłkę. Wiec dziewczyny nie tracić nadziei!! Jak @ nie przychodzi trzeba ja mieć zawsze. Bo pamiętajcie niby nadzieja matka głupich ale każda matkę trzeba kochac ♥️ Pięknego dnia dla was!
PS! Prezent idealny na urodziny męża. Ja miałam prezent z córeczka noc dowiedzieliśmy się w moje urodziny :laugh2:
 

Załączniki

  • 298E7BB9-E5A3-4510-876F-4235775EB781.jpeg
    298E7BB9-E5A3-4510-876F-4235775EB781.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 137
@Stonkabiedronka rób dziś, ja też miałam czekać ale już nie czekam.
Ręce mi się trzęsły i wcale nie chciało się zakropić to okienko... Myślałam że wszystkie tu zobaczcie dwie kreski zanim mi się uda, bo karmię, nie mogę przytyć i myślałam że w tym jest problem... Nie wierzę kompletnie, chociaż czułam że to to... Ale chyba ją widać...?
Zobacz załącznik 857486
Gratuluje
 
Dzień doberek!! Tak jak mówiłam zrobiłam dzisiaj test i mamy to [emoji813]️
Wątpliwości nie mam. Dzisiaj lub jutro skocze jeszcze na betę.
Wiec dziewczyny. Nie mam żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, piersi tez nic a nic. Nie jestem zmęczona. Jedynie co dwa dni temu mnie tak wypryszvzylo jakbym była pogryziona przez stado komarów. I to w takich miejscach jak policzki i pod oczami. Nigdy nie myślałam ze to będzie objaw. Ale u mnie musi być bo nigdy tak nie miałam. :laugh2: Okres spóźniony półtora tygodnia. A testy robiłam w dniu spodziewanej i 4 dni później od tej daty i nawet cień cienia nie wychodził. Jedynie na jednym wyszedł ale to po kilku długich godzinach a potem znowu negatywy wiec brałam go za pomyłkę. Wiec dziewczyny nie tracić nadziei!! Jak @ nie przychodzi trzeba ja mieć zawsze. Bo pamiętajcie niby nadzieja matka głupich ale każda matkę trzeba kochac [emoji813]️ Pięknego dnia dla was!
PS! Prezent idealny na urodziny męża. Ja miałam prezent z córeczka noc dowiedzieliśmy się w moje urodziny :laugh2:

Gratulacje! Piękne wieści o poranku [emoji16]
 
Dzień doberek!! Tak jak mówiłam zrobiłam dzisiaj test i mamy to ♥️
Wątpliwości nie mam. Dzisiaj lub jutro skocze jeszcze na betę.
Wiec dziewczyny. Nie mam żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, piersi tez nic a nic. Nie jestem zmęczona. Jedynie co dwa dni temu mnie tak wypryszvzylo jakbym była pogryziona przez stado komarów. I to w takich miejscach jak policzki i pod oczami. Nigdy nie myślałam ze to będzie objaw. Ale u mnie musi być bo nigdy tak nie miałam. :laugh2: Okres spóźniony półtora tygodnia. A testy robiłam w dniu spodziewanej i 4 dni później od tej daty i nawet cień cienia nie wychodził. Jedynie na jednym wyszedł ale to po kilku długich godzinach a potem znowu negatywy wiec brałam go za pomyłkę. Wiec dziewczyny nie tracić nadziei!! Jak @ nie przychodzi trzeba ja mieć zawsze. Bo pamiętajcie niby nadzieja matka głupich ale każda matkę trzeba kochac ♥️ Pięknego dnia dla was!
PS! Prezent idealny na urodziny męża. Ja miałam prezent z córeczka noc dowiedzieliśmy się w moje urodziny :laugh2:

Super wiadomość z rana :) gratuluję :)

Ja po wizycie wczorajszej dowiedziałam się, że pierwsze co powinnam zrobić w związku z tymi plamieniami, to beta właśnie. Dziś nie mogę, więc idę jutro z samego rana. Trzymajcie kciuki :) same plamienia to najprawdopodobniej efekt niedoboru progesteronu w drugiej fazie. Przepisał mi duphaston na 7 dni, jeśli beta bedzie negatywna. A jeśli pozytywna, to najpierw mam sprawdzić przyrost, a potem bedziemy myśleć. No i torbiel mi się zmniejszyla i wg niego nie jest wcale endometrialna tylko jakaś zwykła czynnosciowa.
Także jutro beta :)
 
Dzień doberek!! Tak jak mówiłam zrobiłam dzisiaj test i mamy to [emoji813]️
Wątpliwości nie mam. Dzisiaj lub jutro skocze jeszcze na betę.
Wiec dziewczyny. Nie mam żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, piersi tez nic a nic. Nie jestem zmęczona. Jedynie co dwa dni temu mnie tak wypryszvzylo jakbym była pogryziona przez stado komarów. I to w takich miejscach jak policzki i pod oczami. Nigdy nie myślałam ze to będzie objaw. Ale u mnie musi być bo nigdy tak nie miałam. :laugh2: Okres spóźniony półtora tygodnia. A testy robiłam w dniu spodziewanej i 4 dni później od tej daty i nawet cień cienia nie wychodził. Jedynie na jednym wyszedł ale to po kilku długich godzinach a potem znowu negatywy wiec brałam go za pomyłkę. Wiec dziewczyny nie tracić nadziei!! Jak @ nie przychodzi trzeba ja mieć zawsze. Bo pamiętajcie niby nadzieja matka głupich ale każda matkę trzeba kochac [emoji813]️ Pięknego dnia dla was!
PS! Prezent idealny na urodziny męża. Ja miałam prezent z córeczka noc dowiedzieliśmy się w moje urodziny :laugh2:
Piekne kreski!!!! Gratulacje :* :*
 
reklama
Dzień doberek!! Tak jak mówiłam zrobiłam dzisiaj test i mamy to ♥️
Wątpliwości nie mam. Dzisiaj lub jutro skocze jeszcze na betę.
Wiec dziewczyny. Nie mam żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, piersi tez nic a nic. Nie jestem zmęczona. Jedynie co dwa dni temu mnie tak wypryszvzylo jakbym była pogryziona przez stado komarów. I to w takich miejscach jak policzki i pod oczami. Nigdy nie myślałam ze to będzie objaw. Ale u mnie musi być bo nigdy tak nie miałam. :laugh2: Okres spóźniony półtora tygodnia. A testy robiłam w dniu spodziewanej i 4 dni później od tej daty i nawet cień cienia nie wychodził. Jedynie na jednym wyszedł ale to po kilku długich godzinach a potem znowu negatywy wiec brałam go za pomyłkę. Wiec dziewczyny nie tracić nadziei!! Jak @ nie przychodzi trzeba ja mieć zawsze. Bo pamiętajcie niby nadzieja matka głupich ale każda matkę trzeba kochac ♥️ Pięknego dnia dla was!
PS! Prezent idealny na urodziny męża. Ja miałam prezent z córeczka noc dowiedzieliśmy się w moje urodziny :laugh2:
Suuuper! GRATULACJE! :)
Takie wiesci z rana to ja lubię!! A kreseczki przepiękne! :)
 
Do góry