reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Poszerzać mogłabym bo tam ma te zaszewki czy jak to tam się nazywa. ;p Gorzej jak zmniejszy mi się rozmiar. [emoji23]
No to trzeba działać żeby jednak poszerzać w razie czego;)

Gratuluję :) i nie zamartwiaj się, trzeba myśleć pozytywnie ;)

U mnie 20dc, bylam dzis u endo. Włączyła mi jodid i wit. D3, tsh 2,1 stwierdzika, ze na razie mozna próbować z takim, bo tsh ma to do siebie, że czesto może skakać.
Mam tylko inne zmartwienie. Dziś znów zauważyłam plamienie, tylko krwi jakby więcej i bardziej żywa. Boję się, że to przez te torbiel endometrialna. Umowilam się na środę do mojego poprzedniego gina, ten aktualny jednak mi nie podpasowal, w dodatku za wizytę 250zl...
Cena za wizytę kosmos. Choco czasami warto spróbować, bo zawsze może się okazać, że warto. Ale jak widać nie w każdym przypadku. Mam nadzieję, że wszystko okaże się ok na wizycie. Oby to plamienie ustało do tego czasu.

Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Doktorowi moje wyniki AMH nie bardzo sie podobaly bo mam 1.59 a mowil ze lepiej jest jak jest powyzej 2. Kazal zaczac stosowac testy owu. Mowil ze nie widzi pecherzyka dominujacego(ale w sumie z tego ze mialam mnostwo innych spraw do niego to nie spytalam go czy to z powodu tego ze jestem po owu czy nie). No i jakis plyn mam i powiedzial ze to jakas chyba infekcja lub po operacji jeszcze i dal antybiotyk na to. Sluz mowil ze ladny i stwierdzil ze moj jedyny jajniki jest przepiekny:) Kazal znow bym brala siofor 500 i delikatnie zalecil bym schudla. Wiec moje postanowienie nowe by zdrowiej sie odzywiac i wiecej ruszac. Ogolnie jakos podniosla mnie na duchu ta wizyta i mysle pozytywnie.
Tez chce by moj maz zaczol brac witaminki. A ten androvit plus drogi jest?
Z tym AMH to chyba zależy od lekarza mój mówił, że jak jest powyżej 1 to jest już ok. To dobrze, że wizyta była pozytywna i ze masz dobre nastawienie:) ten androvit nie jest taki drogi coś ok 20 zł bodajże kosztuje i podobno nie jest jakiś dużo gorszy od tych witamin za 200 zł za opakowanie.

Jestem pod opieką lekarza. Juz od lat i u wielu byłam :-). Mam setki badań zrobionych. Leczylam się w klinice leczenia niepłodności. Od stycznia zrobiłam przerwe w staraniach i nie biore zadnych lekow.Taki cykl mam pierwszy raz w życiu. Wizytę mam dopiero we wt. Mogłabym wziąć luteine na wywolanie. Zostało mi pół opakowania. Tylko zastanawiam się czy dać szansę organizmowi na samodzielną pracę czy nie.
O kurcze, to faktycznie dziwna sprawa. Może lepiej nie bierz nic na własną rękę i poczekaj do tej wizyty... Wiem, że to pewnie będzie stresujące, ale nie znasz przyczyny tego stanu a jak lekarz zrobi USG to może już będzie miał jakiś ogląd na sytuację i coś zaradzi. Trzymaj się cieplutko:)
 
reklama
Hejo!! Znowu mi się @ spóźnia. Dzisiaj jak w nocy policzyłam mam 35dc. Powinna być wczoraj. W pon robiłam test był negatywny. Ale nie wiem kiedy była owu wiec z kolejnym poczekam do niedzieli jeśli nie przyjdzie. Mam nadzieje, ze nie spóźni mi się znowu dwa tygodnie jak ostatnio.

Kto testuje na dniach? ♥️
 
@Asiula86 gdyby nie to, że na początku lipca wybieramy się na wakacje - pewnie też byśmy nie czekali :D trzymam zatem kciuki żeby się udało :) tak długo nie moglismy się zdecydować, a teraz nie mogę się tych dwóch kresek doczekać ;)
 
A ja dzisiaj byłam na monitoringu. 9dc a pęcherzyk piękny 21/18 endometrium 8,6 więc jak na ten dzień cyklu to bardzo ladne;) dzisiaj zrobię zastrzyk ovitrelle i działamy;):D dostałam też reprymende że nie przycisnelam męża żeby brał ten bromergon. Lekarz powiedzial, że u mnie wszystko jest ładnie i ze to może być ta właśnie prolaktyna męża ta przyczyną niepowodzeń .... Także dzisiaj jakoś wcisne te pół tabletki mojemu mężowi. Może się nie gapnie;) nie no żartuję ;)
I jeszcze śmieszna sytuacja, wchodzę do gabinetu i mówię że wczoraj pisałam smsa i ze w ogóle a on do mnie: zaraz... zazaz pozytywna beta... A ja.. . Yyyyy yyy..... No nie.... A on ze przeprasza ale z dwiema pacjentkami smsowal i mu się już pomieszalo;) a ja mu powiedziałam, że zyczylabym sobie tej bety i ze niech to będzie znak;) to mi przytaknał;)
 
Pokazywałyście ostatnio brzuszki - nie miałam fotki wtedy. Zdjęcie zrobione przed chwilą 14-ty tydzień.
20180510_131608.jpg
 

Załączniki

  • 20180510_131608.jpg
    20180510_131608.jpg
    523,2 KB · Wyświetleń: 509
reklama
Brzusio śliczny, ale jeszcze nic praktycznie nie widac:);) super figurka :) będziesz z tych co w ciąży maja takie śliczne brzusie piłeczki:)

Wszyscy mówią, że nie widać ;) ostatnio powiedziałam koleżance, że 14ty tydzień, a ona zrozumiała, źe 4ty i w żaden sposób nie chciało jej wyjść na listopad...
A po czym sądzisz, źe piłeczkę? Oczywiście byłoby fajnie ;p
 
Do góry