reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej kreska coraz lepsza. Ide dzis sprawdzić przyrost.
Dziewczyny jak myslicie, za tydzien slub. Mam suknie z obcisłym gorsetem. Moge ja normalnie ubrac?
IMG-20180414-WA0000.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20180414-WA0000.jpg
    IMG-20180414-WA0000.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 413
reklama
Dziewczyny a u mnie dzisiaj plamienia jak na początek @... :( na teście nadal mini cień...nie wiem co myśleć, nie chce wkręcać plamienia implantacyjnego, zobacze czy się krwawienie rozkręci, miałam dzisiaj na betę jechać ale chyba odpuszcze, wg moich obliczeń byłoby niecałe 10
 
reklama
Hej kreska coraz lepsza. Ide dzis sprawdzić przyrost.
Dziewczyny jak myslicie, za tydzien slub. Mam suknie z obcisłym gorsetem. Moge ja normalnie ubrac?Zobacz załącznik 846607
Dzidzia jest bezpieczna w środku i myślę, że nawet gdy zawiążesz gorset normalnie tak jak miałaś go wiązać to nic malenstwu się nie stanie. No oczywiście nie wiąż go tak zeby krążenie zatrzymać, bo dla ciebie to też niedobre;)  :p :D a druga kreseczka coraz piękniejsza  :tak: :)
 
Do góry