reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hello witam dzis 12dc. Ten cykl jakos bardzo mi sie dluzy jak tyle pozytywow a ja jeszcze musze czekac i to sporo.
U mnie pogoda dosc nie przyjemna,pochmurno i rano padalo wiec nastroj tez do konca nie fajny.
Ale kazdej z nas zycze milego dnia i pozytywnych testow:)
Kasiu a robisz testy owulacyjne, bo mialas sprobowac? :)
Wyniki będą kolo 18 lub w poniedziałek ale kupiłam test i zamierzam go zrobić zaraz po powrocie do domu
Trzynam kciuki!!! Sikaj na test i pokaz zdjecie, ale wyczuwam dwie kreski :*

A ja juz po becie, ostatniej, wiecej robix niebede bo we wtorek wizyta. Trzymajcie kciuki, dam znsc jak odbiore wynik :)
 
reklama
Dziewczyny proszę o pomoc bo to mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury :-) od końca mojego pseudo okresu (bardzo skąpy jak nigdy) temperatura wynosiła 35,9-36,0 dzisiaj skoczyła na 36,2 to jest 13 dc cykle ogólnie 28-30 dniowe ten ostatni tylko 40 dni szyjka od dwóch dni wysoko miękka otwarta ale sśluzu płodnego brak. ... cały czas jest biały i nierozciągliwy tylko taki bardziej jak "biała woda" jak myślicie jest szansa na owulacje? Wiem że po takim jednorazowym skoku ciężko stwierdzić ale już tak bym chciała wiedzieć:-) ten cykl opuściłana starania a skupiam ssię na obserwacji cyklu i czekam na wizytęu gginekologa żeby coś poradził na podwyższoną prolaktyne. .....

Najważniejsze żeby śluz zmienił się na gorszy jeszcze przed skokiem. Ale i tak musisz poczekać na trzecią albo czwartą wyższą temp żeby mieć pewność owu. A sprawdzasz śluz przy szyjce czy na zewnątrz? Bo może był lepszy w środku?
 
Proszę trzymać kciuki jestem w laboratorium
Trzymamy! :)

Hello witam dzis 12dc. Ten cykl jakos bardzo mi sie dluzy jak tyle pozytywow a ja jeszcze musze czekac i to sporo.
U mnie pogoda dosc nie przyjemna,pochmurno i rano padalo wiec nastroj tez do konca nie fajny.
Ale kazdej z nas zycze milego dnia i pozytywnych testow:)
Tak mój mąż to się śmieje, że do tej pory żyliśmy aby do piątku, a teraz jeszcze doszło nam: aby do owu, aby do końca cyklu... ;):D:p
 
Trzymam kciuki za wszystkie testujace dzis!!! [emoji173]
Ja dzis powtorzylam, znow blada kreska. Najgorsze jest to ze mieszkam za granica i moja niedoczynność tarczycy kontroluje lekarz w DE. Dzwonilam. Kazal mi sprawdzic jutro tsh. Dziewczyny co powinnam jeszcze sprawdzic? Progesteron?
 
reklama
Najważniejsze żeby śluz zmienił się na gorszy jeszcze przed skokiem. Ale i tak musisz poczekać na trzecią albo czwartą wyższą temp żeby mieć pewność owu. A sprawdzasz śluz przy szyjce czy na zewnątrz? Bo może był lepszy w środku?
Ja w tym cyklu nie mialam wogole sluzu. W wielka sobote zauwazylam przezroczysta kuleczke na bieliznie ktora jak wzielam w palce rozciagala sie. Stwierdzilam ze to chyba TERAZ. No i chyba sie udalo [emoji6][emoji6][emoji6][emoji173] takze czasem nawet jak nie ma sluzu albo jest inny to owu moze sie pojawic. Na to chyba nie ma reguły [emoji16]
 
Do góry