reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dobry wieczór chciałam.sie przywitać i dołączyć do waszego grona
Jestem mama dwóch chłopców 10 I 5,5 lat parę tygodni temu wyciaglam spirale i staramy się o dzidziusia.Zostal mi tydzień do miesiączki.
Od wczoraj mam kłucia,piersi obrzmiale i bolace od 4 dni.No nic czas pokaże czy się udało
 
reklama
Dobry wieczór chciałam.sie przywitać i dołączyć do waszego grona
Jestem mama dwóch chłopców 10 I 5,5 lat parę tygodni temu wyciaglam spirale i staramy się o dzidziusia.Zostal mi tydzień do miesiączki.
Od wczoraj mam kłucia,piersi obrzmiale i bolace od 4 dni.No nic czas pokaże czy się udało
Witaj.Powodzenia życzę;)
 
Dobry wieczór chciałam.sie przywitać i dołączyć do waszego grona
Jestem mama dwóch chłopców 10 I 5,5 lat parę tygodni temu wyciaglam spirale i staramy się o dzidziusia.Zostal mi tydzień do miesiączki.
Od wczoraj mam kłucia,piersi obrzmiale i bolace od 4 dni.No nic czas pokaże czy się udało
Hej, rozgość się:) no to teraz tylko trzymać kciuki żeby się udało :)
 
Dziewczynki szybkie pytanie, od jakis 4 dn jestem przeziebiona. Miesiaczki miewam miedzy 28 a 32 ostatnio czesciej 28. Wlasnie zrobilam test odrazu pokazala sie 1 rozowawa krecha mialam juz go wyrzucic gdy ta druga zaczela sie przebijac, jest blada. Minelo moze z 3 min od pojawiania sie tej drugiej, czy tez tak mialyscie. Czy spoznia wam sie przy przeziebieniu ( dawno nie bylam chora)
 
Dziękuję dziewczyny! Sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć, nierealne zupełnie. Mimo pozytywnego testu dalej sprawdzam co chwile czy @ się nie pojawiła. Ale że mnie jest panIkara..
Normalne są bóle brzucha? W pewnych momentach jak zaboli to czuje ze się rozpruje. Musze się wtedy położyć i dopiero mija
Dziś zaczynam wg aplikacji 6 tydzień. Jutro zrobię kolejny test, bo chce zobaczyć pewne ciemne kreski. I pewnie pójdę do lekarza. Czy wydaje się Wam to za wcześnie?
Raz jeszcze dzięki za gratulacje, ogromnie mam życzę żebyście i Wy zobaczyly 2 kreski! ;*
 
Dziewczynki szybkie pytanie, od jakis 4 dn jestem przeziebiona. Miesiaczki miewam miedzy 28 a 32 ostatnio czesciej 28. Wlasnie zrobilam test odrazu pokazala sie 1 rozowawa krecha mialam juz go wyrzucic gdy ta druga zaczela sie przebijac, jest blada. Minelo moze z 3 min od pojawiania sie tej drugiej, czy tez tak mialyscie. Czy spoznia wam sie przy przeziebieniu ( dawno nie bylam chora)
Bardzo wczesna ciąża najprawdopodobniej. Do 5 minut pokazuje się druga kreska :)
Tak wyglądał mój pierwszy test :) beta w tym dniu wyniosła 9.27 :)
Na górze pierwszy test, na dole z następnego dnia :)
Także powtórz test jutro / pojutrze :)
I po cichu gratuluję :)
289e2c3f0be5cbd6a899425b085ccb0a.jpg


ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
reklama
Dziękuję dziewczyny! Sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć, nierealne zupełnie. Mimo pozytywnego testu dalej sprawdzam co chwile czy @ się nie pojawiła. Ale że mnie jest panIkara..
Normalne są bóle brzucha? W pewnych momentach jak zaboli to czuje ze się rozpruje. Musze się wtedy położyć i dopiero mija
Dziś zaczynam wg aplikacji 6 tydzień. Jutro zrobię kolejny test, bo chce zobaczyć pewne ciemne kreski. I pewnie pójdę do lekarza. Czy wydaje się Wam to za wcześnie?
Raz jeszcze dzięki za gratulacje, ogromnie mam życzę żebyście i Wy zobaczyly 2 kreski! ;*
Kochana ból brzucha normalny :) przejdzie :)
Ja byłam u lekarza 6t1dz ale po prenatalnych i teraz połówkowe potwierdziły to był 7t2d i było już serduszko :) tylko ja miałam bardzo szybko owulację i zagnieżdżanie :)

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Do góry